CSKA paskutinėmis sekundėmis išsigelbėjo Malagoje

„Regal Barcelona“ nukovė Vitorijos klubą

Sudėtingą pergalę Eurolygos „Top 16“ etapo E grupėje iškovojo Maskvos CSKA (9/3) klubas, svečiuose 70:66 (16:17, 14:17, 22:18, 18:14) palaužęs Malagos „Unicaja“ (6/6) ekipą.

Ketvirtajame kėlinyje likus 4 minutėms „Unicaja“ dar buvo priekyje (62:60), bet Milošas Teodosičius pataikė du tritaškius iš eilės – 66:62. Abi komandos apsikeitė dviem rezultatyviom atakom (66:70) ir Malagos komanda turėjo savo svarbiai atakai 17 sekundžių, bet Krunoslavas Simonas kurioziškai atsitrenkė į teisėją bei prarado kamuolį.

Nugalėtojams Aleksandras Kaunas įmetė 16 taškų, Sonny Weemsas (6/16 metimai) ir M.Teodosičius (3/6 tritaškiai) – po 13, Zoranas Ercegas pridėjo 10 taškų (6 atk. kam.).

Pralaimėjusiems 12 taškų pelnė Marcusas Williamsas, po 10 surinko K.Simonas, E.Calloway‘us ir Zoranas Dragičius.

Vienuoliktąją pergalę Eurolygos „Top 16“ etapo F grupėje iškovojo Šarūno Jasikevičiaus atstovaujama Barselonos „Regal Barcelona“ (11/1) komanda, kuri namuose 83:74 (18:12, 24:20, 19:24, 22:18) pranoko Vitorijos „Caja Laboral“ (6/6) krepšininkus.

Likus žaisti kiek mažiau nei 2 minutes svečiai priartėjo (74:76), bet šeimininkai atsakė sėkminga atkarpa ir įtvirtino pergalę.

Š.Jasikevičius per 10 minučių prametė dvitaškį, tritaškį, atkovojo kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas, 2 sykius prasižengė ir kartą suklydo.

Nugalėtojams Erazemas Lorbekas pelnė 16 taškų, Juanas Carlosas Navarro (4/8 tritaškiai, 6 rez. perd.) ir Ante Tomičius (8 atk. kam.) – po 14, C.J.Wallace‘as pridėjo 13 taškų.

Pralaimėjusiems 21 tašką įmetė Maciejus Lampe (6 atk. kam.), 11 – Andresas Nočioni, 10 – Thomas Heurtelas, 9 surinko Nemanja Bjelica.

TAIP PAT SKAITYKITE:

Mače dėl garbės „Žalgiris“ savo namų tvirtovėje parklupdė turkus

„Panathinaikos“ paskutinę akimirką išplėšė pergalę Madride ir atsidūrė viena koja ketvirtfinalyje