Eurolygoje pergalių kelyje išlieka Belgrado „Crvena Zvezda“ (2-0) krepšininkai su Roku Giedraičiu. Serbijos ekipa namuose 78:71 (25:20, 17:14, 17:15, 19:22) įveikė Vitorijos „Baskonia“ (1-1) komandą, kurios marškinėlius vilki Tadas Sedekerskis.

R.Giedraitis žaidė 15 minučių, pelnė 2 taškus (1/1 dvit.), atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, padarė klaidą, 3 sykius prasižengė ir mačą baigė su 0 naudingumo balų.

T.Sedekerskis per 29 minutes pasižymėjo 8 taškais (3/4 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud.), 2 atkovotais ir perimtais kamuoliais, rezultatyviu perdavimu, 2 išprovokuotomis pražangomis, klaida, asmenine pražanga ir 10 naudingumo balų.

Aikštės šeimininkai anksti perėmė iniciatyvą ir jau pirmajame kėlinyje susikrovė dviženklį pranašumą (20:10).

Po didžiosios pertraukos atstumas tarp komandų dar kiek padidėjo (54:40).

Ketvirto kėlinio pradžioje jis tapo rekordinis ir pasiekė 16 taškų ribą (65:49). Visgi, baskai rankų nenuleido ir kilo į šturmą. Svečiai surengė atkarpą 9-0, kuri leido nurėžti deficitą daugiau nei perpus (65:58).

Skirtumas buvo sumenkęs iki vos 4 taškų (66:62), tačiau tada aikštės šeimininkai pelnė dvitaškį, smeigė tritaškį ir vėl nutolo (71:62).

Likus 37 sekundėms, svečių bandymus kabintis visiškai sugniuždė Nikola Kaliničiaus tolimas šūvis (74:66). Po jo ispanai jau neatsitiesė – 78:71.

Pralaimėjusieji iš toli pataikė tik 17 proc. metimų (3/18).

„Crvena Zvezda“: Isaiah Canaanas 19 (3/5 dvit., 3/6 trit., 4/5 baud.), Joelas Bolomboyus 15 (8 atk. kam.), Nikola Kaliničius 12, Nemanja Nedovičius 9, Codi Milleris-McIntyre‘as 7 (7 rez. perd.).

„Baskonia“: Chima Moneke 19 (7/7 dvit., 0/2 trit., 5/5 baud.), Donta Hallas 13 (7 atk. kam.), Tadas Sedekerskis, Timothe‘is Luwawu-Cabarrot ir Nikolaos Rogkavopoulosas po 8, Markusas Howardas 7.