Čikagoje (JAV) vykstančio ATP „Challenger“ serijos „Chicago Men‘s Challenger“ vyrų teniso turnyro kvalifikacijos antrajame rate pirmadienį 34-erių Ričardas Berankis (ATP-299) per 1 valandą 25 minutes 3:6, 4:6 pralaimėjo prieš taivanietį Tung-Lin Wu (ATP-297).

Šie tenisininkai vienas prieš kitą žaidė pirmą kartą.

R. Berankis mačą pradėjo nuo laimėtos varžovo padavimų serijos, bet jau kitame geime išbarstė persvarą. Trečiajame geime lietuvis nerealizavo „break pointo“ ir nesusigrąžino persvaros. Vėliau kurį laiką tęsėsi lygi kova, šeštajame geime „break pointus“ švaistė taivanietis, septintajame – lietuvis. Lemiamas lūžis įvyko aštuntajame geime, kai R.Berankis savo padavimų metu atsiliko 0:40 ir neišsigelbėjo.

Antrojo seto pradžioje tenisininkai apsikeitė laimėtomis varžovo padavimų serijomis. Dar kartą taivanietis į priekį išsiveržė po penktojo geimo. T-L. Wu pergalę galėjo įtvirtinti dar devintajame geime, bet nerealizavo dviejų „match pointų“, kai R. Berankis gerai sužaidė savo padavimų metu. Deja, dešimtajame geime R. Berankis „break pointų“ neturėjo ir patyrė nesėkmę.

R. Berankis pelnė 2 ATP vienetų reitingo taškus ir 400 JAV dolerių. Turnyras lietuviui tuo ir baigsis, nebent kažkas atsisakytų žaisti pagrindiniame etape. R. Berankis ATP reitinge iškris iš 300-uko.

ATP „Challenger“ serijos vyrų teniso turnyro Čikagoje prizų fondą sudaro 82 tūkst. JAV dolerių.