Kauno „Žalgirio“ komandai permainos vyriausiojo trenerio poste neišėjo į naudą. Tiesa, net 19 taškų deficitą turėję Rimanto Grigo auklėtiniai parodė charakterį, atsitiesė, išplėšė pratęsimą, bet palūžo prieš tritaškių rekordą pakartojusio Mirzos Teletovičiaus vedamą Vitorijos „Caja Laboral“ ekipą – 89:95 (16:27, 17:25, 27:18, 20:10, 9:15).

„Žalgiris“ savo sąskaitoje turi 5 pergales ir 4 pralaimėjimus. „Caja Laboral“ kraityje – 4 laimėjimai ir 5 nesėkmės.

Vos prasidėjus mačui savo sąlygas ėmė diktuoti „Caja Laboral“ ekipa, kuri prabėgus 2 minutėms pirmavo 9:0. R.Grigo minutės pertraukėlės prikėlė apsnūdusius žalgiriečius (6:9), bet ispanų spurtas 7:0 leido jiems vėl atitrūkti bei pirmą kartą šį vakarą įgyti dviženklę persvarą – 16:6. Vienu metu svečių pranašumas siekė 14 taškų (24:10), tačiau kiek sėkmingiau kėlinio pabaigą sužaidę šeimininkai kiek priartėjo – 16:27.

Antrojo ketvirčio pradžioje kauniečiai sugebėjo priartėti (20:30), tačiau nesulaikomai žaidęs M.Teletovičius pridėjo 5 taškus ir „Caja Laboral“ vėl atitrūko – 35:20. Viso kėlinio metu svečiai kontroliavo padėti ir išlaikė 11–14 taškų pranašumą. Likus rungtyniauti 2 minutes komandas skyrė 11 taškų (44:33), bet D.Ivanovičiaus auklėtiniai per likusį laiką įmetė 8 taškus, o žalgiriečiai į tai nesugebėjo niekuo atsakyti ir įpusėjus susitikimui Ispanijos klubas užtikrintai pirmavo 52:33.

Po pertraukos „Žalgiris“ kilo į šturmą. A.Milaknis iniciavo spurtą 7:0, kurio dėka „Žalgiris“ priartėjo – 40:52. Netrukus skirtumas po labai ilgos pertraukos sumažėjo iki vienženklio skaičiaus – 46:55. Po dar vienos atkarpa 7:0 deficitas ištirpo iki 3 taškų – 56:59. Visgi Ispanijos čempionai nepasimetė ir sėkmingiau sužaidę paskutiniąsias minutes susigrąžino dviženklę persvarą – 60:70.

Ketvirtojo kėlinio pradžia nieko gero šeimininkams nežadėjo. „Caja Laboral“ ramiai tolo ir po truputį laidojo žalgiriečių viltis – 78:62. Visgi „Žalgiris“ rado jėgų lemiamam šturmui. R.Grigo auklėtiniai pavyzdingos gynybos ir sumanaus puolimo dėka spurtavo ir sugebėjo išlyginti rezultatą – 80:80. Lietuvos vicečempionai turėjo galimybių išsiveržti į priekį, bet likus žaisti 6 sek. lemiama ataka priklausė baskams. Tokia proga „Caja Laboral“ nepasinaudojo ir likus 2 sek. šią teisę perleido „Žalgiriui“. Vis dėlto desperatiškas T.Delininkaičio tritaškis buvo netikslus ir komandos buvo priverstos žaisti pratęsimą – 80:80.

Pratęsimas prasidėjo itin nesėkmingai. B.Olesonas pataikė tritaškį nuo lentos, o S.Baračas pridėjo du taškus iš po krepšio – 85:80. Šeimininkai priartėjo (84:87), bet vėl prabilo M.Teletovičius – 84:90. Visgi „Žalgiris“ nenuleido rankų – 88:90. Bet apie save vėl priminė 9–ąjį tritaškį įskraidinęs M.Teletovičius, F.San Emeterio padidino skirtumą iki septynių ir žalgiriečiams paliko vos 37 sek. – 95:88. Sukurti dar vieno stebuklo R.Grigo kariauna nepajėgė.

„Žalgiris“: P.Jankūnas 17, M.Kalnietis (5 rez. perd.), M.Pocius, A.Milaknis ir M.Begičius po 10, D.Šalenga ir T.Delininkaitis po 9, T.Watsonas 8, T.Klimavičius 6.

„Caja Laboral“: M.Teletovičius 32 (9/13 trit., 8 atk. kam.), F.San Emeterio ir S.Baračas (7 atk. kam.) po 21, B.Olesonas 12 (7 atk. kam.).