Trečiadienį UEFA čempionų lygoje lengvas pergales šventė „Barcelona“ ir „Manchester City“ klubai, o sensaciją svečiuose pateikė „Lille“, kuris po ilgosios pertraukos trimis įvarčiais nukautavo Madrido „Atletico“ vienuolikę.

Namuose žaidusi „Barcelona“ itin aukštu presingu pasitiko svečius iš Miuncheno ir jau pirmą mačo minutę į greitą ataką po perimto kamuolio pabėgęs Raphinha nubaudė „Bayern“ ekipą ankstyvu įvarčiu 1:0.

Nors Harry Kane'as 18-ą minutę rezultatą išlygino 1:1, tačiau po anglo įvarčio reikalai pakrypo tik į blogąją pusę.

36-ą minutę pavyko pasižymėti Robertui Lewandowski, o 45-ą tas pats Raphinha skirumą dvigubino 3:1.

Pirmoje dvikovos pusėje „Barcelona“ kamuolį kontroliavo tik 38 proc. laiko, tačiau visi trys smūgiai į vartų plotą virto įvarčiais.

Po ilgosios pertraukos Hansi Flicko auklėtiniai išlaikė drausmingą žaidimą, patikimai gynėsi, o katalonų pastangas įvarčiu pavertė Raphinha, 56-ą minutę pelnydamas „hat-trick`ą“.

Per likusį laiką Vokietijos vicečempionai nepasižymėjo ir aikštės šeimininkai šventė nuostabią pergalę 4:1.

„Manchester City“ sutriuškino čekus

„Manchester City“ futbolininkai namuose priėmė Prahos „Slavia“ ekipą, kurią sutriuškino net 5:0.

Jau 3-ią dvikovos minutę įvartį sukūrė Manuelio Akanji ir Philo Fodeno duetas 1:0. Po šio įvarčio Pepo Guardiolos ekipa pasirūpino, kad varžovai gautų kuo mažiau prisilietimų prie kamuolio ir kontroliuodama jį net 80 proc. laiko po mažu kūrėsi progas antrajam įvarčiui.

Jis krito 58-ą minutę, kai įspūdingai kamuolį kulnu ore į vartus nukreipė Erlingas Haalandas. Tai neabejotinai vienas gražiausių jo įvarčių per visą ligšiolinę karjerą.

Po šio įvarčio prasidėjo čekų triuškinimas, o nuostabias rungtynes sužaidė saugas Matheus Nunes, atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus, o 88-ą minutę ir pats pasiuntęs kamuolį į vartus 5:0.

Antrą įvartį pridėjo ir E. Haalandas, o taip pat pasižymėjo Johnas Stones'as.

Dviem įvarčiais pasižymėjęs E. Haalandas toliau gerina rekordus. Norvegas tapo antruoju greičiausiu žaidėju, pelniusiu 20 įvarčių Čempionų lygoje atstovaudamas vienam klubui (20 įvarčių per 23 rungtynes). Tik Ruudas van Nistelrooy‘us atstovaudamas „Man Utd“ pasiekė 20 įvarčių ribą greičiau, tai padarė per 21 susitikimą.

„Liverpool“ šventė pergalę

Tris taškus įsirašė ir „Liverpool“, kuris išvykoje 1:0 palaužė „RB Leipzig“.

Vienintelį mačo įvartį 27-ą minutę pelnė Darwinas Nunezas, kuriam pavyko paskutiniu lietimu uždaryti nuostabų Mohamedo Salah į vartus pasiųstą kamuolį.

Šokas Madride

Madrido „Atletico“ futbolininkai namuose patyrė itin skaudų pralaimėjimą „Lille“ klubui iš Prancūzijos 1:3.

Diego Simeones auklėtiniai į priekį išsiveržė jau 8 minutę, kai Julianas Alvarezas pasinaudojo varžovų gynėjo klaida perduodant kamuolį vartininkui Lucasui Chevalier ir perėmęs kamuolį pasiuntė jį į vartų plotą 1:0.

Vėliau pranašumą Ispanijos ekipa išlaikė iki ilgosios pertraukos, o po jos prasidėjo Prancūzijos ekipos renesansas.

61-ą minutę pasižymėjo puolėjas iš Kosovo Edonas Zhegrova, kuris dar šį mėnesį lankėsi Lietuvoje UEFA Tautų lygos rungtynėse 1:1

Galutinai aikštės šeimininkus kapituliuoti privertė kanadientis Johnatanas Davidas, pelnęs du įvarčius iš eilės 1:3.

Praėjusiame ture to paties J. Davido pastangomis 1:0 buvo įveiktas Madrido „Real“.