Trečiadienį sužaisti dar šeši pirmojo turo UEFA Čempionų lygos susitikimai. Intriguojantis mačas vyko Mančesteryje, kur jėgas aiškinosi praėjusio sezono Italijos ir Anglijos pirmenybių čempionai – „Manchester City“ ir Milano „Inter“. Abi ekipos turėjo neblogų progų pasižymėti, tačiau galiausiai turėjo tenkintis nulinėmis lygiosiomis 0:0.

„Man City“ vairininkas Pepas Guardiola šiai dvikovai išrikiavo pavojingiausią sudėtį, kuria pastaruoju metu remiasi ir „Premier“ lygos kovose. Tuo tarpu Simone Inzaghi ant suolo paliko pavojingiausią savo puolimo žaidėją argentinietį Lautaro Martinezą, taip pat ir pagrindinį krašto gynėją Federico Dimarco bei vieną brangiausių komandos žaidėjų gynėją Benjaminą Pavardą.

„Etihad“ stadione pirmąsias 20 minučių vyravo lygus žaidimas ir nė viena ekipa neįgijo apčiuopiamos kamuolio kontrolės.

Nors mačo pradžioje kiek aktyvesni puolime atrodė aikštės šeimininkai, tačiau realiausią progą pasižymėti pirmoje susitikimo pusėje 28-ą minutę turėjo „Inter“ futbolininkai.

Matteo Darmianas atliko tolimą smūgį tuo metu, kai brazilas Edersonas buvo palikęs savo saugomus vartus, tačiau nuo įvarčio „žydruosius“ apsaugojo laiku kamuolį galva išmušęs kroatas Joško Gvardiolas.

75-ą minutę Denzelis Dumfriesas aštriai sužaidė dešiniuoju aikštės kraštu ir atliko gerą perdavimą į baudos aikštelę, kur Henrikhas Mkhitaryanas iš patogios distancjos pasiuntė kamuolį gerokai virš vartų ir rezultatas liko nepakitęs.

Antrajame kėlinyje ant vejos žengė šiame sezone praktiškai nežaidžiantis Philas Fodenas ir Ilkay'us Gundoganas.

Antroje susitikimo pusėje Italijos čempionams pavyko gerai uždaryti norvego Erlingo Haalando prisilietimus prie kamuolio ir pirmą kartą šiame klubiniame sezone jis liko be įvarčio.

Likus 2 minutėms iki mačo pabaigos J. Gvardiolas pakėlė sėkmingai kamuolį į baudos aikštelę, kur vienas prieš vartus likęs I. Gundoganas turėjo neblogą progą pasižymėti, tačiau kamuolys skriejo tiesiai į vartininką Yanną Sommerį.

PSG išvargo pergalę Ispanijoje

Pergale tarptautinį sezoną pradėjo ir Paryžiaus „Saint-Germain“ klubas, kuris išvykoje 1:0 (0:0) vargais negalais palaužė „Girona“.

Sužaidus pirmas 15 minučių PSG ekipa turėjo savo pusėje įspūdingą kamuolio kontrolę (74 proc.) ir buvo atlikusi tris smūgius, kai tuo tarpu praėjusio sezono „La Liga“ išsišokėliai nė vieno ir apsiribojo tik veiksmais gynyboje. Sužaidus 45 minutes situacija nesikeitė – PSG buvo atlikusi 6 smūgius, o Ispanijos komanda nė vieno.

Visgi savo pranašumą paryžiečiams pavyko įrodyti tik 90-ą minutę, kai Nuno Mendesas smūgiavo į vartus, tačiau kamuolys į vartus įskriejo ne be vartininko Paulo Gazzanigos pagalbos 1:0. Vartų sargui nepavyko apmaudžiai rankose išlaikyti kamuolio ir pastarasis atsidūrė vartų tinkle.

Pakiliai sezoną pradėjo ir Dortmuno „Borussia“, kuri išvykoje net 3:0 (0:0) palaužė „Club Brugge“ pasipriešinimą.

Britas Jamie Bynoe-Gittensas antrajame kėlinyje pelnė du įvarčius ir padėjo „Borussia“ įgyti užtikrintą pranašumą 2:0.

Serhou Guirassy per pridėtą rungtynių laiką sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir įtvirtino Vokietijos klubo pergalę rezultatu 3:0.

J. Gittenso pasirodymas leido jam tapti antru jauniausiu žaidėju pelniusiu 2+ įvarčius pasirodant Čempionų lygos rungtynėse po keitimo (20 metų ir 41 diena). Aikštėje jis pasirodė iki mačo pabaigos likus vos 22 minutėms.