„Cavs“ su Ž. Ilgausku sutriuškinti namie

Šiąnakt NBA čempionato Rytų konferencijos pusfinalio antrosiose rungtynėse Klivlendo „Cavaliers“ namie be argumentų 86:104 (22:26, 26:26, 12:31, 26:21) pralaimėjo Bostono „Celtics“ ir serijos iki keturių pergalių rezultatas tapo 1:1.

„Kavalieriai“ likus iki ketvirtojo kėlinio pabaigos 9 minutėms nuo varžovų buvo atsilikę net 25 taškais – 66:91, tačiau vėliau 4 minučių atkarpą laimėjo net 15:0 ir atgaivino intrigą (81:91). Visgi mačo pabaigą vėl sėkmingiau sužaidė svečiai, kurie bent laikinai panaikino prieš šios serijos pradžią „Cavs“ turėtą namų aikštės pranašumą.

Klivlendo komandai LeBronas Jamesas pelnė 24 taškus. Prieš rungtynes NBA komisaras Davidas Sternas įteikė „Cavs“ lyderiui naudingiausio sezono žaidėjo prizą.

Antawnas Jamisonas šeimininkų gretose surinko 16 taškų, o J. J. Hickson pridėjo 13 taškų.

Ž. Ilgauskas trenerio sprendimu nežaidė.

Bostono ekipai Ray'us Allenas pelnė 22 taškus, Kevinas Garnettas (10 atk. kam.) – 18, Rasheedas Wallace'as – 17, Paulas Pierce'as – 14, Rajonas Rondo (19 rez. perd.) – 13, o Kendricko Perkinso sąskaitoje – 10 taškų.

Trečiosios rungtynės bus žaidžiamos penktadienį Bostone.