„Cavs“ be Ž. Ilgausko iškart pralaimėjo

Šiąnakt NBA čempionate Denverio „Nuggets“ komanda svečiuose po pratęsimo 118:116 (31:21, 21:23, 23:35, 31:27; 12:10) įveikė absoliučią lygos lyderę Klivlendo „Cavaliers“ ekipą ir nutraukė jos 13-os pergalių seriją.

Klivlendo komanda savo aikštėje šį sezoną pralaimėjo tik ketvirtąjį kartą per 28 rungtynes.

Antrąją vietą Vakarų konferencijoje užimančios „Nuggets“ (36 pergalės/18 pralaimėjimų) gretose pasižymėjo Carmelo Anthony's. Paskutinę pratęsimo sekundę, jis pataikė pergalingą dvitaškį, o iš viso pelnė 40 taškų.

Kenyonas Martinas (17 atkovotų kamuolių) ir Chauncey Billupsas surinko po 18 taškų, J. R. Smithas – 14, o Arronas Afflalo pridėjo 11 taškų.

Rytų konferencijoje pirmaujančioje „Cavaliers“ (43/12) ekipoje nesulaikomas buvo LeBronas Jamesas. Jis pelnė 43 taškus, atliko 15 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 13 kamuolių bei blokavo 4 metimus.

Shaquille'as O'Nealas surinko 18 taškų, J. J. Hicksonas – 14, o Anthony's Parkeris sąskaitoje – 13 taškų.

Kaip žinoma, nuo 1997 metų „Cavaliers“ klubui atstovavęs vidurio puolėjas Žydrūnas Ilgauskas buvo iškeistas ir priverstas keltis į Vašingtono „Wizards“ komandą.

„Cavaliers“ naujokai Antawnas Jamisonas ir Sebastianas Telfairas nežaidė.