LFF II lygos lyderis „Jonavos“ klubas 20:0 nugalėjo daugelio žaidėjų netekusią ir jaunimo pagrindu sudarytą „Dembavą“. Net 10 įvarčių pelnė rezultatyviausias lygos žaidėjas Ričardas Beniušis.

Pirmasis rungtynių įvartis krito sužaidus kiek daugiau nei minutę. Sužaidus trečdalį kėlinio, rezultatas jau buvo 5:0, o įpusėjus rungtynėms – 10:0.

Antrasis kėlinys „Dembavai“ buvo dar sunkesnis, nes 48 minutę prieš save raudoną kortelę išvydo Linas Ausmonas, o 77 minutę – Paulinas Krasauskas. Beje, jonaviškiai rungtynes taip pat baigė ne visos sudėties. 58 minutę iš aikštės buvo pašalintas Šarūnas Činikas.

„Jonava“ turnyro lentelėje dviem taškais lenkia „Žalgirį B“, „Dembava“, dėl per pirmą ratą surinktų taškų, užima aštuntąją vietą.

R. Beniušis nuo 2001-ųjų iki 2014-ųjų atstovavo Lietuvos rinktinei ir per 31 mačą įmušė tris įvarčius.