Ketvirtadienį Paryžiaus olimpiadoje burlentininkas Rytis Jasiūnas neprasimušė i į olimpinį ketvirtfinalį.

Dvi valandas vėlavusiose 11-ose lenktynėse pirmas finišavo italas Nicolo Renna (15:33 min.). Jis vos 2 sek. aplenkė Joshą Armitą iš Naujosios Zelandijos ir 6 sek. – lenką Pawelą Tarnowskį. R.Jasiūnas vienu metu buvo pakilęs iki 14-os vietos, bet finišą pasiekė tik 17-as (+1:21). Bendroje įskaitoje lietuvis su 116 baudos balų taip pat buvo 17-as.

12-ose lenktynėse greičiausias buvo olandas Luucas van Opzeelandas (18:01), aplenkęs Arubos sportininką Ethaną Westerą (+0:05) ir J.Armitą (+0:14). R.Jasiūnas liko tarp vidutiniokų, finišavęs 12-as (+1:08). Lietuvis, kaip įprasta, startavo neblogai, bet distancijos eigoje prarado pozicijas. Bendroje įskaitoje R.Jasiūnas su 128 baudos balais liko 17-as.

13-ose lenktynėse nugalėjo šveicaras Elia Colombo (3:35). 3 sek. atsiliko Tomas Reuveny iš Izraelio, o 4 sek. – ispanas Nacho Baltasaras. R.Jasiūnas po startavo buvo 11-as, vėliau krito į 21-ą vietą, o finišavo 17-as (+0:23). Lietuvis 17-as liko ir bendroje įskaitoje (145 baudos balai).

Bendroje įskaitoje po 10 lenktynių R.Jasiūnas su 99 baudos balais yra 17-as, o skirtumas nuo išsvajotojo 10-uko – 30 baudos balų. Lyderiauja australas Grae Morrisas (41), nežymiai lenkiantis lenką Pawelą Tarnowskį (42) ir Izraelio atstovą Tomą Reuveny (44). Buvęs lyderis olandas Luucas van Opzeelandas 8-as lenktynes baigė vos 24-as ir bendroje įskaitoje dabar yra 4-as (47). Lietuvis 17-as liko ir bendroje įskaitoje (145 baudos balai).

Pirmąją vietą bendroje rikiuotėje po ketvirtadienio startų užėmęs sportininkas pateks tiesiai į finalą, antrąją ir trečiąją pozicijas iškovoję atletai – į pusfinalį, o dar septyni – į ketvirtfinalį. Medalių laimėtojai paaiškės rugpjūčio 2 d.