„Brighton“ klubas Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 3:0 sutriuškino „Liverpool“ futbolininkus.

8

Solomonas Marchas 8-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas.

Mohamedo Salah 27-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo virš varžovų vartų ir rungtynių rezultatas išliko nepakitęs.

S.Marshas 46-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Brighton“ ekipą šiame susitikime į priekį 1:0. Pastarasis 53-ąją minutę antrą kartą puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0.

Cody Gakpo 80-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau vartininkas Robertas Sanchezas meistriškai atrėmė kamuolį.

Danny Welbeckas 81-ąją minutę susistabdęs kamuolį tiksliai nukreipė jį į vartų tinklą ir rungtynių rezultatas tapo triuškinamas 3:0.

„Brighton“ šiame susitikime iš viso atliko 16 smūgių, kai tuo tarpu „Liverpool“ futbolininkai gerokai mažiau – vos 6.

„Brighton“ po 18 sužaistų rungtynių turi surinkęs 30 taškų ir rikiuojasi septintoje „Premier“ lygos turnyrinės lentelės vietoje. Tuo tarpu „Liverpool“ su 28 taškais žengia vos aštuntas.