Pirmąjį pralaimėjimą Eurolygos reguliariojo sezono rungtynėse patyrė Stambulo „Fenerbahče“ (2/1) krepšininkai. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai savo arenoje 57:76 (12:26, 19:12, 11:16, 15:22) nusileido Belgrado „Crvena Zvezda“ (3/0) komandai.

Rokas Giedraitis nugalėtojams per 11 minučių taškų nepelnė, atkovojo ir „pavogė“ po kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, tačiau pažeidė taisykles 1 kartą.

Šaro auklėtinai prastai pradėjo rungtynes ir antrojo kėlinio pradžioje turėjo 19 taškų deficitą 12:31. Vėliau jie pelnė 12 taškų be atsako ir sugrįžo į žaidimą, o trečiojo kėlinio pabaigoje skirtumas buvo sumažėjęs iki penkių taškų.

Nors šeimininkai vėl sužaidė sėkmingą atkarpą (41:45), svečiai kėlinį užbaigė spurtu 9:1, kuris leido vėl atitrūkti – 54:42.

Ketvirtajame ketvirtyje „Crvena Zvezda“ toliau kontroliavo situaciją – 35-ąją minutę susikrovė 15 taškų atsargą (62:47) ir per likusį laiką pergalės iš savo rankų nebepaleido.

Stambulo ekipa šiose rungtynėse padarė 18 klaidų bei pataikė tik 19 metimų iš 55.

„Fenerbahče“ artimiausias Eurolygos rungtynes (10.17) žais su Berlyno ALBA komanda, o „Crvena Zvezda“ klubas (10.18) susitiks su Barselonos „Barcelona“ ekipa.

„Fenerbahče“: Nigelas Hayes-Davis 20 (3/7 dvit., 4/5 trit., 8 atk. kam., 25 n.b.), Devonas Hallas 10 (4/7 dvit., 0/4 trit.), Bonzie Colsonas 9 (3/7 dvit., 4 atk. kam.), Dyshawnas Pierre 5, Wade Baldwin Ivas (1/4 trit., 5 rez. perd., 5 kld.) ir Melihas Mahmutoglu po 3.

„Crvena Zvezda“: Joelas Bolomboy 18 (6/8 dvit., 11 atk. kam., 25 n.b.), Nemanja Nedovičius 17 (4/8 trit.), Mike Daumas 14 (5/5 dvit., 1/5 trit., 5 atk. kam.), Codi Miller-Mcintyre 8 (8 rez. perd.), Luka Mitrovičius ir Nikola Kaliničius (1/4 trit., 4 atk. kam.) po 7.