Tadas Sedekerskis toliau nežaidžia dėl kulno skausmų, o be lietuvio žaidžianti Vitorijos „Baskonia“ (2/3) vargsta Ispanijos lygoje.

Pablo Laso auklėtiniai savo aikštėje 79:82 (27:19, 20:28, 13:25, 19:10) nusileido Badalonos „Joventut“ (2/3).

Likus žaisti 3 minutes svečiai užtikrintai pirmavo (78:69), bet Kamaras Baldwinas įmetė dvitaškį, Ognjenas Jaramazas sumetė 5 taškus iš eilės ir paskutinę minutę baskai alsavo į nugarą – 76:78.

Rezultatą išlyginti galėjo Chima Moneke, bet prametė dvitaškį, Ante Tomičius pataikė baudas, bet Nikos Rogkavopoulos smeigė tritaškį likus žaisti 11 sekundžių – 79:80. Visgi Devino Dotsono ranka prie baudų metimo linijos nesudrebėjo, o K.Baldwinas tritaškio nepataikė.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose su 15 taškų buvo Kaiseris Gatesas, šeimininkams 19 taškų pelnė N.Rogkavopoulos, 18 pridėjo O.Jaramazas, 15 – Ch.Moneke.

Tuo metu kitose rungtynėse Ispanijos lygoje Mindaugo Sušinsko atstovaujama Žirnos „Basquet“ (1/4) namie 75:82 (20:21, 13:19, 17:20, 25:22) nusileido Mursijos UCAM (3/2).

M. Sušinskas šeimininkams per 12 minučių pelnė 6 taškus (0/1 dvit., 6/7 baud.), prasižengė ir mačą baigė su 4 naudingumo balais.

Nugalėtojams švedas Ludvigas Hakansonas pelnė 20 taškų, Žironos komandoje su 13 taškų rezultatyviausias buvo praeityje Panevėžyje žaidęs Ike Iroegbu.