Šeštadienį „Copa America“ varžybose dėl trečiosios vietos Urugvajus įveikė Kanadą ir pasipuošė bronzos medaliais.

„Bank of America“ stadione Šarlotėje (JAV) Luisas Suarezas pelnė vėlyvą išlyginamąjį įvartį ir komandos sužaidė lygiosiomis 2:2, todėl rinktinės santykius aiškinosi baudinių serijoje.

Kanados žaidėjo Ismaelio Kone taiklų smūgį atrėmė vartininkas, o gynėjas Alphonso Daviesas pataikė į skersinį, todėl Urugvajus serijoje laimėjo rezultatu 4:3.

Pirmoje rungtynių pusėje Rodrigo Bentancuras apsisuko ir smūgiu iš krašto smūgiu iš virpsto 8-ąją minutę išvedė Urugvajų į priekį, tačiau I. Kone akrobatiniu smūgiu išlygino rezultatą 14 minutę.

Iškart po Kanados įvarčio Facundo Pellistri smūgiavo dešine koja į apatinį kampą, tačiau buvo fiksuota nuošalė ir įvartis nebuvo įskaitytas.

Kanada išsiveržė į priekį 80-ąją minutę, kai Jonathanas Davidas pasiuntė atšokusį kamuolį į vartus.

Urugvajus spaudė siekdamas išlyginti rezultatą, o jų spaudimas atsipirko, kai 92-ąją minutę visų laikų rezultatyviausias žaidėjas Luisas Suarezas pelnė savo 69-ąjį tarptautinį įvartį, taip išvesdamas komandas į baudinių seriją.

Sekmadienį „Hard Rock“ stadione Majamyje čempionų titulą ginanti Argentina dėl žemyno čempiono titulo kovos su Kolumbija.