Eurolygoje finišavo pirmoji atkrintamųjų savaitė – ją uždarė du lietuvių atstovaujami klubai. Barselonos „Barcelona“ su Roku Jokubaičiu namie atsirevanšavo Pirėjo „Olympiakos“ klubui su Ignu Brazdeikiu – 77:69 (27:14, 16:23, 17:20, 17:12).

Serijos iki trijų pergalių rezultatas tapo lygus – 1:1. Kiti du serijos mačai bus sužaisti Graikijoje.

Rungtynės startavo lygiai, rezultatas tai atspindėjo sužaidus šešias minutes – 12:12. Katalonai tuomet driokstelėjo spurtu 11:0, kol juos pristabdė Aleco Peterso taškai (23:14). Vos žengęs į aikštelę rezultatyviu perdavimu ir dvitaškiu pasižymėjo Rokas Jokubaitis, ketvirtį uždarė Jabari Parkeris – 27:14.

Graikams kiek priartėjus pirmaisiais savo taškais ketvirtfinalio serijoje pasižymėjęs Tomašas Satoransky – 30:20. „Olympiakos“ pratęsus savo spurtą, Shaquielle’as McKissicas driokstelėjo dėjimu su pražanga (34:28). Janas Vesely pasižymėjo dviem dėjimais, šeimininkai į rūbinę patraukė pirmaudami 43:37.

Po ilgosios pertraukos skirtumas tarp komandų ėmė tirpti, Nigelo Williamso-Gosso dvitaškis trumpam išvedė svečius į priekį – 55:54. Tai išbudino šeimininkus, o rezultatą dar kartą persvėrė R. Jokubaitis – 58:57. Katalonams pavyko sėkmingai užbaigti ketvirtį, pasižymint Willy Hernangomezui ir apsiginant nuo paskutinės varžovų atakos – 60:57.

Ketvirtajame kėlinyje katalonų situaciją dar kartą stabilizavo R. Jokubaičio metimas iš vidutinio nuotolio, J. Parkeris tritaškiu grąžino dviženklę persvarą, T. Satoransky įkrovė greitoje atakoje (76:64).

Rokas Jokubaitis aikštelėje praleido 19 min., per kurias pelnė 6 taškus (3/6 dvit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 6 naudingumo balus.

„Olympiakos“ šiame mače I.Brazdeikio paslaugomis nepasinaudojo.

„Barcelona“: Jabari Parkeris 24 (4/7 tritaškių, 5 atk. kam.), Willy Hernangomezas 11 (5/10 dvitaškių), Janas Vesely 10 (3/8 dvitaškių, 7 atk. kam.), Alejandro Abrinesas 9, Tomašas Satoransky 7 (4 rez. perd.), Rokas Jokubaitis 6 (4 rez. perd.).

„Olympiakos“: Alecas Petersas 20 (3/5 tritaškių, 5 atk. kam.), Nigelas Williamsas-Gossas (3 rez. perd.) ir Shaquielle'as McKissicas po 10, Thomasas Walkupas 7 (7 rez. perd., 1/8 tritaškių).