Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse ir toliau nesustabdomai žengia „Barcelona“ klubas. Septintojo turo rungtynėse „Barcelona“ namuose 1:0 nugalėjo „Getafe“ ekipą. Tai buvo septintoji iš eilės Hansi Flicko auklėtinių pergalė.

Šiose rungtynėse „Barcelona“ dominavo beveik visą laiką, bet tikslus buvo vienintelis Roberto Lewandowskio smūgis 19-ąją minutę. Lenkas pirmasis suskubo prie kamuolio, kai vartininkas nepagavo aukštai skriejusio skersuoto kamuolio.

Antrajame kėlinyje arti įvarčio buvo ir Lamine`as Yamalis, bet jis pataikė į vartų konstrukciją.

Po pergalės „Barcelona“ išlaikė 4 taškų pranašumą prieš Madrido „Real“ ekipą.