Gegužės 25-26 d., Hapsalu mieste, Estijoje vyko Baltijos jaunių TOP-12 stalo teniso pirmenybės pirmenybės, kuriose itin sėkmingai pasirodė jaunosios Lietuvos sportininkės.

Lietuvos jaunių rinktinėms atstovavo: Ignas Šišanovas, Ervinas Uzialo, Vilius Kavaliauskas, Eivilė Abramavičiūtė, Lukrecija Juchnaitė ir Marija Mikalauskytė. Rinktinės treneriai – Artūras Orlovas ir Rolandas Stasiulis.

Vaikinų varžybose I.Šišanovas tapo čempionu. Jis iškovojo 9 pergales iš tiek pat galimų ir surinko net 18 taškų. Tik I.Šišanovui pralaimėjęs E.Uzialo su 17 tšk. buvo antras, o trečias liko latvis Arturas Spalis su 15 tšk.

Ant pakylų apdovanojimus už mūsų vaikinus atsiėmė treneriai,nes jaunių vaikinų rinktinė išskubėjo į lėktuvą – vaikinai išvyko į „WTT Youth Contender“ varžybas Berlyne (Vokietija).

Merginų varžybose L.Juchnaitė ir estė Arina Litvinova pelnė 17 tšk. Visgi, pagal papildomus rodiklius auksas atiteko lietuvei. Tarpusavio mačą prieš estę ji laimėjo rezultatu 3-2. Trečia su 15 tšk. buvo M.Mikalauskytė.