Atsilikinėjęs „Real“ galiausiai įsirašė pergalę, PSG prarado pirmuosius taškus Prancūzijoje

„Juventus“ vis nelaimi Italijoje

Ispanijoje dar vieną pergalę iškovojo šalies čempionai. Šeštadienį Madrido „Real“ atstovai 4:1 nugalėjo „Espanyol“.

Dar pirmajame kėlinyje „Real“ turėjo ne vieną galimybę pasižymėti. Aktyviausias buvo Kylianas Mbappe, bet prancūzui pasiųsti kamuolio į vartus nepavyko.

Antrąjį kėlinį pradėjo netikėtas „Espanyol“ išpuolis pasibaigęs įvarčiu. Po smūgio iš aštraus kampo, „Real“ vartininkas Thibaut Courtois ne tik neatrėmė smūgio, bet ir nuo savo kojos nukreipė kamuolį į vartus.

Po kelių minučių nelaimė ištiko jau svečių vartininką. Suklydus gynėjui Jude`as Bellinghamas gavo kamuolį netoli vartų ir atliko smūgį, kurio Joanas Garcia nesugebėjo užfiksuoti ir Dani Carjavaliui beliko iš pusės metro pasiųsti kamuolį į tuščius vartus.

Po įvarčio „Real“ pradėjo žaisti dar aktyviau ir dviejų brazilų duetas padėjo jiems įsiveržti į priekį. Po aštraus Viniciaus Junioro perdavimo už gynėjų nugarų išnėrė ir kamuolį į vartus pasiuntė Rodrygo.

Įsiveržusi į priekį „Real“ gavo dar daugiau erdvės atakuojant ir netrukus pelnė trečiąjį įvartį. Vienas prieš vartininką buvo išvestas Vinicius Junioras, kuris buvo tikslus.

Baigiantis rungtynėms į aikštę žengė jaunasis „Real“ puolėjas Endrickas, kuris po kelių minučių buvo pargriautas oponentų baudos aikštelėje. Baudinį ėmėsi realizuoti K. Mbappe, kuris neklydo.

14 taškų po 6 rungtynių turintis „Real“ lygoje žengia antras.

Tuo tarpu Prancūzijos „Ligue 1“ pirmenybėse. Paryžiaus „Saint-Germain“ komanda pirmą kartą šiame sezone prarado taškus. Lygos lyderius sustabdė „Reims“ klubas. Jie akistatą su PSG baigė lygiosiomis 1:1.

Rungtynių šeimininkai svečius iš Prancūzijos sostinės nustebino įvarčiu devintąją minutę. Pasižymėjo japonas Keto Nakamura. Išgelbėti savo komandą nuo pralaimėjimo teko Ousmane`ui Dembele.

Vos pakilęs nuo suolo jis pelnė išlyginamąjį įvartį. Nepaisant lygiųjų PSG su 13 taškų toliau pirmauja lygoje.

O Italijos lygoje Turino „Juventus“ ir toliau tęsia nesėkmingą seriją. Šeštadienį namuose Thiago Mottos auklėtiniai dvikovą su „Napoli“ baigė be įvarčių 0:0.

Tai jau trečiosios iš eilės rungtynės, kuriose „Juventus“ nesugeba laimėti. Ši dvikova žiūrovams nesuteikė daug galimybių pasigrožėti atakuojančiu futbolu.

Tiek ir „Juventus“, tiek ir jų oponentai į vartų plotą pataikė vos po kartą. Po šių rungtynių „Juventus“ lygoje žengia ketvirti, o „Napoli“ užima trečiąją poziciją. Tiesa, jas dar gali aplenkti sekmadienįj savo penktojo turo dvikovą žaisiančios komandos.