Eurolygos šeštojo turo B grupės rungtynėse Kauno „Žalgirio“ (1 ir 5) klubas išvykoje 82:95 turėjo pripažinti Maskvos CSKA (6 ir 0) komanda, kurią treniruoja Jonas Kazlauskas bei kurioje rungtyniauja Ramūnas Šiškauskas ir Darjušas Lavrinovičius pranašumą.

(Papildyta 20.54) Pastaruoju metu Lietuvos komandos žaidimas vertinamas nevienareikšmiškai.

Dvikovos pradžia klostėsi apylygiai. Sužaidus 4 minutes „Žalgiris“ dar pirmavo 8:6, bet atkarpa 6:0 leido maskviečiams išsiveržti į priekį – 12:8. Neleidę šeimininkams atitrūkti svečiai galiausiai sugebėjo išsiveržti į priekį – 21:20. M.Popovičiaus dvitaškis buvo padidinęs pranašumą dar labiau (25:22), bet M.Teodosičius kėlinį užbaigė tiksliu metimu iš vidutinio nuotolio – 24:25.

Antrasis kėlinys „Žalgiriui“ prasidėjo liūdnai. CSKA spurtavo 14:4 ir atitrūko – 38:29. Vis dėlto žalgiriečiai neketino sudėti ginklų. S. Weemso ir T. Delininkaičio pastangomis Lietuvos čempionai likus rungtyniauti kiek daugiau nei 2 minutes atstatė pusiausvyrą – 45:45. Apmaudžiai kauniečiams susiklostė paskutinės minutės, kurias jie pralaimėjo 0:6 ir po dviejų ketvirčių turėjo 6 taškų deficitą – 45:51.

Kaip ir antrasis, taip ir trečiasis ketvirtis „Žalgiriui“ prasidėjo nesėkmingai: rusai įmetė 5 taškus iš eilės ir susikrovė dviženklį pranašumą – 56:45. A.Trifunovičius minutės pertraukėlė sustygavo svečių žaidimą ir jie atsakė atkarpa 7:0 – 52:56. Likus 6 minutes vyko žaidimas pagal principą – pagauk jeigu gali. Vos tik žalgiriečiai priartėdavo, CSKA įmesdavo kelis svarbius metimus ir sugebėdavo išsaugoti saugų atstumą. Po trisdešimties minučių kauniečių deficitas buvo 7 taškai – 66:73.

Lemiamame ketvirtyje R.Šiškauskas dvitaškiu padidino skirtumą iki 10 taškų (76:66) ir toks jis laikėsi viso kėlinio metu. Nors, likus žaisti 4 minutes, S.Weemsas buvo sumažinęs deficitą iki 9 taškų (75:84), jėgų pasivyti varžovų kauniečiams nebepakako.

CSKA: Nenadas Krstičius 21 (33 naud. bal.), Aleksejus Švedas 16, Andrejus Voroncevičius ir Milošas Teodosičius (7 rez. perd.) po 14, Nikita Kurbanovas 10.

„Žalgiris“: Sonny Weemsas 22, Marko Popovičius ir Tomas Delininkaitis po 12, Milovanas Rakovičius 10, Paulius Jankūnas 9, Robertas Javtokas 6, Mantas Kalnietis 5 (6 rez. perd.), Tadas Klimavičius 4, Ty Lawsonas 2, Vytenis Lipkevičius (-3 naud. bal.) ir Mindaugas Kuzminskas (-3 naud. bal.) nepasižymėjo.