Madrido „Atletico“ atstovams nepavyko pergalingai pradėti „La Liga“ sezono. Žaisdami savo pirmąsias 2024-2025 metų oficialias rungtynes „Atletico“ išvykoje 2:2 baigė rungtynes su „Villarreal“ klubu.

Rungtynes aktyviau pradėjo „Atletico“, bet kontratakos metu pirmasis įvartis krito būtent į jų vartus. Iš aštraus kampo tiksliai iššovė Arnautas Danjuma.

Vos po minutės rezultatas jau buvo lygus. Marcosas Llorente įbėgo į baudos aikštelę ir viską užbaigė pats galingu šūviu į varžovų vartų tinklą.

Netrukus „Atletico“ jau galėjo pirmauti, bet Samuelis Lino pataikė į vartų virpstą. Nepasižymėję į varžovų vartus, netrukus Madrido atstovai patys pasiuntė kamuolį į savo vartus. Po nesusikalbėjimo kamuolys nuo Koke atsidūrė „Atletico“ vartų tinkle.

Rezultatą „Atletico“ išlygino paskutinę pridėto laiko minutę pirmajame kėlinyje komandoje debiutavęs Alexanderis Sorlothas galva išlygino rezultatą. Įdomu, jog įvartį jis pelnė į savo buvusios komandos vartus.

Antrajame kėlinyje „Atletico“ į aikštę metė ir brangiausią šios vasaros pirkinį – Julianą Alvarezą. Visgi, argentinietis nebuvo pastebimas, o arčiau įvarčio buvo „Villarreal“, kuri pataikė į vartų skersinį.

O Italijoje Turino „Juventus“ pergalingai pradėjo naująjį Italijos „Serie A“ sezoną. Pirmose sezono rungtynėse „Juvnetus“ 3:0 susitvarkė su lygos naujokais „Como“ futbolininkais.

Didžiąją dalį darbo šiose rungtynėse Turino ekipa atliko dar pirmajame kėlinyje. Iš pradžių Samelis Mbagula išvedė savo komandą į priekį, o vėliau persvarą padvigubino Timothis Weahas. Šio amerikiečio galingas smūgis iš pradžių nebuvo užskaitytas įvarčiu, bet situaciją ištaisė vartų linijos technologija.

Jau per pridėtą antrojo kėlinio laiką trečiąjį „Juventus“ įvartį pelnė Andrea Cambiaso.