Pergalių seriją iki trijų Eurolygoje pratęsė Tel Avivo „Maccabi“ (14/11) krepšininkai. Jie svečiuose 95:83 (23:26, 32:20, 15:12, 25:25) įrodė pranašumą prieš Atėnų „Panathinaikos“ (7/18) komandą.

Žydams tai buvo ketvirtoji pergalė per paskutinius penkis mačus turnyre, o graikams – ketvirtoji nesėkmė per pastarąsias penkias rungtynes.

Tel Avivo klubas vadžias į savo rankas perėmė antrajame kėlinyje, kai jo pradžioje turėtą 8 taškų deficitą (27:35) prieš pat ilgąją pertrauką pavertė 9 taškų persvara (55:46). Tai leido padaryti ketvirčio pabaigoje surengtas spurtas 12:0.

Antroje susitikimo pusėje skirtumas tapo dviženklis, o ketvirtojo kėlinio pradžioje pasiekė aukščiausią tašką – 15 taškų (76:61).

Nors šiek tiek deficitą aikštės šeimininkams dar pavyko sušvelninti, tačiau atkurti intrigos svečiai nebeleido ir iškovojo įtikinamą pergalę – 95:83.

„Maccabi“: Derrickas Williamsas 17 (2/5 dvit., 4/7 trit., 1/3 baud.), Jalenas Reynoldsas 16 (9 atk. kam.), Jamesas Nunnally 15 (8 atk. kam.), Ante Žižičius 13, Keenanas Evansas 11 (6 rez. perd.), Iftahas Zivas ir Scottie Wilbekinas (9 rez. perd.) po 9.

„Panathinaikos“: Nemanja Nedovičius 21 (1/1 dvit., 5/12 trit., 4/4 baud.), Ioannis Papapetrou 17, Darylas Maconas Jr. 13 (0/5 trit.), Eleftherios Mantzoukas 11 (3/3 trit.), Leonidas Kaselakis 8.