Įspūdingą žaidimą skirstant perdavimus demonstravęs Johnas Wallas padėjo Los Andželo „Clippers“ (10-7) komandai pasiekti pergalę NBA lygoje. Los Andželo ekipa šį kartą namuose 119:97 (40:22, 24:26, 27:21, 28:28) sutriuškino San Antonijaus „Spurs“ (6-11) krepšininkus, kuriems tai buvo ketvirtasis pralaimėjimas iš eilės.

24 minutes aikštėje praleidęs J.Wallas atliko net 15 rezultatyvių perdavimų.

Atakų organizatoriaus asmeninis karjeros rekordas yra 20 rezultatyvių perdavimų, o paskutinis „Clippers“ žaidėjas, atlikęs 15 ar daugiau perdavimų buvo Chrisas Paulas 2017 metų vasario mėnesį.

Rungtynes J.Wallas užbaigė su 5 taškais, 4 atkovotais, 4 perimtais kamuoliais ir 1 klaida bei asmenine pražanga.

Aikštės šeimininkai galingai pradėjo rungtynes ir jau pirmajame kėlinyje galėjo puikuotis 18 taškų pranašumu (40:22).

Solidžią persvarą susitikimo pradžioje susikrovę Los Andželo krepšininkai nemažino apsukų ir toliau. Ketvirtajame kėlinyje skirtumas išaugo iki rekordinio 30 taškų (106:76).

Šeimininkai nebesižvalgė atgal ir iškovojo triuškinančią pergalę savo sirgalių akivaizdoje – 119:97.

„Clippers“: Normanas Powellas 26 (5/8 dvit., 5/8 trit., 1/2 baud.), Paulas George‘as 21 (5/8 trit.), Reggie Jacksonas 20 (4/4 trit.), Kawhi Leonardas ir Marcusas Morrisas po 11, Terance‘as Mannas 10.

„Spurs“: Jakobas Poeltlas 20 (8/15 dvit., 4/4 baud., 8 atk. kam.), Dougas McDermottas 13 (3/4 trit.), Keldonas Johnsonas 11, Keita Batesas-Diopas 9, Isaiah Roby 8.