Antrąja pergale aštuonių ekipų Deviso taurės - komandinių vyrų teniso varžybų - Europos-Afrikos zonos III grupės turnyro Egipte keturių ekipų A pogrupio varžybas baigė bei dė vieno iš dviejų kelialapių aukštesnį divizioną kovos Lietuvos rinktinė.

Antrąją vietą A pogrupyje užėmę lietuviai, penktadienį 2:1 nugalėjo Moldovos komandą.

Danielis Lencina-Ribesas 3:6, 6:3, 6:0 nugalėjo Romaną Tudoreanu, Ričardas Berankis 6:4, 6:0 įveikė Andrejų Čumačą, o Gvidas Sabeckis poroje su Simu Kuču 7:6 (7:0), 4:6, 3:6 pralaimėjo Jevgenijui Plugariovui ir Radu Albotui.

A pogrupio nugalėtoja tapo Airijos ekipa, penktadienį 3:0 sutriuškinusi Bosnijos ir Hercegovinos tenisininkus.

Lietuvių ir airių varžovais kovoje dėl kelialapių į Europos-Afrikos zonos II grupę savaitgalį bus dvi geriausios B pogrupio komandos - Turkija ir Egiptas.

Penktadienį turkai 2:1 įveikė Islandiją, o turnyro šeimininkai 3:0 privertė pasiduoti San Marino tenisininkus.