Penktadienį sužaistos trejos antrosios Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos Vakarų konferencijos ketvirtfinalio rungtynės.

Antrąją pergalę pirmajame atkrintamųjų varžybų dėl Stenlio taurės etape iškovojo Anahaimo "Ducks" klubas, namuose 3:2 (1:0, 2:1, 0:1) įveikęs Minesotos "Wild" ekipą ir pirmaujantis serijoje iki keturių pergalių 2:0.

Kitose penktadienio rungtynėse pergales iškovojusios Nešvilio "Predators" ir Dalaso "Stars" komandos išlygino serijų rezultatus - 1:1.

"Predators" ledo ritulininkai antrajame susitikime namuose 5:2 (2:1, 2:0, 2:1) nugalėjo San Chosė "Sharks" ekipą, o "Stars" klubas svečiuose 2:0 (1:0, 1:0, 0:0) įveikė Vankuverio "Canucks" ekipą, kuriai pirmosiose serijos rungtynėse nusileido tik ketvirtojo pratęsimo pabaigoje.

Šių rungtynių didvyriu tapo Dalaso komandos vartininkas Marty`s Turco, atrėmęs visus 35 varžovų smūgius, o jau 24-ą mačo sekundę pasižymėjęs Jeffas Halperinas įmušė vieną greičiausių lygos istorijoje įvarčių po prieš tai pralaimėtų rungtynių per pratęsimą.

Greičiau yra pasižymėjęs tik Bobas Gainey`us, jau septintą susitikimo sekundę išvedęs į priekį Monrealio "Canadiens" ledo ritulininkus šeštosiose konferencijos finalo rungtynėse 1977 metais, po to, kai penktąsias rungtynes per pratęsimą pralaimėjo Niujorko "Islanders" komandai.