Ketvirtadienio vakarą vyko atsakomosios Konferencijų lygos rungtynės Vilniaus „Žalgirio“ ir VPS komandos iš Suomijos, kuriose pergalę 1:0 iškovojo lietuviai, o serijoje triumfavo bendru rezultatu 3:1.

27

Vienintelis rungtynių įvartis krito per pridėtą pirmojo kėlinio laiką. Jo metu galva kamuolį į vartus pasiuntė Adama Fofana.

Po pertraukos žalgiriečiai turėjo dar kelias progas padvigubinti rezultatą, bet jų neišnaudojo. Visgi varžovai tuo nepasinaudojo ir galiausiai šeimininkai vėl šventė pergalę.

Kitame Konferencijų lygos etape vilniečiai kausis su „Paphos“ klubu iš Kipro, kuris iškrito iš Europos lygos atrankos. Dvikova prieš „Pafos“ vyks liepos 25 d. 19 val. LFF stadione. Atsakomosios rungtynės – po savaitės Kipre.

Primename, kad Suomijoje lietuviai VPS komandą komandą įveikė rezultatu 2:1.

Prieš dvi valandas perskaičiau komandos sąstatą ir radau tik 4 su lietuviškomis pavardėmis .Gal Žalgirio pavadinimą nusipirko kokia nors Nigerija???? Patriotiškos euforijos laimėjus visai nejaučiu .