Anksti pasižymėjęs „Real“ žvaigždynas nesunkiai sutvarkė ant bangos buvusį „Villarreal“

galimai sunkią trumą payrė Carvajalis

Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse lyderių pozicijas bandantis susigrąžinti Madrido „Real“ klubas namuose 2:0 (1:0) palaužė „Villarreal“ futbolininkus.

Saugas Federico Valverde jau rungtynių pradžioje 14-ą minutę įspūdingu tolimu smūgiu nuginklavo vartininką Diego Konde ir išvedė „karališkąjį“ klubą į priekį 1:0.

Vos po keleto minučių puikia proga išlyginti rezultatą nepasinaudojo Nicolas Pepe, kurio smūgiuotas kamuolys sudrebino vartų konstrukciją. Jude‘as Bellinghamas pirmojo kėlinio pabaigoje taip pat atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo visiškai greta vartų.

Antrajame kėlinyje komandoms sunkiai sekėsi susikurti progų. Visgi Vinicius Junioras likus žaisti dvidešimt minučių tiksliai nukreipė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir padvigubino „Karališkojo“ klubo pranašumą 2:0. „Real“ likusį laiką užtikrintai kontroliavo situaciją ir į savo sąskaitą įsirašė šeštąją pergalę.

Bet Madrido klubo pergalę apkartino gynėjo Dani Carvajalio kelio trauma po susidūrimo su Yeremy Pino. D. Carvajalis iš aikštės buvo išneštas neštuvais.

Futbolininko trauma galimai yra labai sunki ir jam šis sezonas jau gali būti baigtas.

Rungtynių epizodai:

„La Liga“ žaidėjai, kurie yra pelnę daugiausiai įvarčių iš už baudos aikštelės visuose turnyruose nuo 2022 sausio: 8 – Fede Valverde, 7 – Antoine‘as Griezmannas, 7 – Iago Aspas.

„Real“ po devynių sužaistų rungtynių turi surinkęs 21 tašką ir rikiuojasi antroje „La Liga“ pirmenybių turnyrinės lentelės vietoje. Tuo tarpu „Villarreal“ su 17 taškų alsuoja į nugarą ir žengia trečia.