Madrido „Atletico“ getose debiutavo Anglijos rinktinės saugas Conoras Gallagheris, o jo atstovaujamas klubas namie 3:0 (1:0) sutriuškino praėjusio sezono lygos išsišokėlius „Girona“ futbolininkus.

Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse praėjusi sezoną  „Girona“ ekipa finišavo trečioje vietoje ir išsikovojo teisę žaisti šių metų Čempionų lygoje, tačiau šio sezono startas slogus.

Čempionų lygos grupių etapo burtai bus traukiami rugpjūčio 29 dieną, o pirmosios varžybos žaidžiamos rugsėjo 17-19.

Pirmajame mače sužaista lygiosiomis su „Real Betis“ ekipa 2:2, tad šiuo metu ekipa savo sąskaitoje turi 1 tašką ir žengia aštuonioliktoje lygos vietoje.

A. Griezmannas pasižymėjo dar vienu baudos smūgiu

Pirmajame kėlinyje abi komandos susikūrė pavojingų progų. Klubo simbolis Antoine‘as Griezmannas 39-ąją minutę fantastišku baudos smūgiu išvedė „Atletico“ į priekį 1:0. Puikiomis progomis pasižymėti kėlinio pabaigoje nepasinaudojo Rodrigo Riquelme ir Abelis Ruizas.

Marcosas Llorente 48-ąją minutę nuostabiu smūgiu nepaliko šansų vartininkui ir padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0. „Girona“ antrajame kėlinyje žaidė aktyviau puolime, tačiau pasižymėti bei atkurti intrigos taip ir nepavyko. Tašką šiame susitikime padėjo per pridėtą laiką pasižymėjęs Koke ir įtvirtinęs šeimininkų pergalę rezultatu 3:0.

„Atletico“ nuo 2015/16 m. sezono pelnė 10 įvarčių baudos smūgių metu visuose turnyruose, o devynis kartus iš jų tiksliai pasižymėjo A. Griezmannas.

Madridiečių gretose debiutavo iš Londono „Chelsea“ šia vasarą įsigytas C. Gallagheris, kuris aikštėje pasirodė po keitimo 58-ą minutę, kai pakeitė Rodrigo Riquelme ir „Metropolitano“ stadione buvo pasitiktas griausmingas aplodismentais.

„Atletico“ nepralaimėjo 5 žaistų rungtynių namuose prieš „Gironą" Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse (4 pergalės ir 1 lygiosios).

„Atletico“ kitas rungtynes žais rugpjūčio 28-ąją dieną, kai „La Liga“ pirmenybėse susitiks su „Espanyol“. Tuo tarpu „Girona“ 29-ąją dieną stos į kovą namuose su „Osasuna“.