Anglijos „Premier“ lygos 13-ojo turo rungtynėse užtikrintas pergales šventė abu lyderiai, kartu varžovams atseikėje septynis įvarčius.

22

„Manchester City“ ekipa išvykoje net 4:0 (3:0) „West Ham“ futbolininkus.

Du įvarčius nugalėtojams pelnė Leroy’us Sane (34 ir 90+3 min.), po vieną pridėjo Davidas Silva (11 min.) ir Raheemas Sterlingas (19 min.).

Kitose rungtynėse „Liverpool“ turėjo pasistengti kiek labiau, bet galiausiai 3:0 (0:0) sutriuškino „Watford“.

Visi įvarčiai krito antroje antro kėlinio pusėje - pirmasis pasižymėjo Mohamedas Salah (67 min.), vėliau sekė Trent Alexanderio-Arnoldo (78 min.) ir Roberto Firmino (89 min.) tikslūs smūgiai.

„Liverpool“ rungtynes baigė dešimtiese, nes 82-ąją minutę antrą geltoną kortelę užsidirbo Jordanas Hendersonas.

„Manchester City“ su 35 taškais išliko pirmoje vietoje, „Liverpool“ antri su 33. Abi komandos Anglijoje dar nepatyrė pralaimėjimo.

Taškus toliau barsto „Manchester United“, kuris 0:0 namie nesugebėjo palaužti „Crystal Palace“ futbolininkų.

Jose Mourinho auklėtiniai su 21 tašku yra septinti.