Stambulo „Anadolu Efes“ (5/1) tęsia sėkmingą žygį Eurolygos „Top 16“ etape – turkai šeštojo turo susitikime Malagoje 78:73 (22:16, 16:12, 17:26, 23:19) įveikė vietos „Unicaja“ (2/4) komandą ir iškovojo penktąją pergalę iš eilės.

Po dviejų kėlinių dviženkle persvara pirmavusių svečių (38:28) pranašumas ėmė mažėti – prie varžovų diktuojamo rungtynių tempo prisitaikę „Unicaja“ krepšininkai perėmė iniciatyvą ir sumažino deficitą iki minimumo (54:55).

Likus kiek mažiau nei 4 minutėms rezultatas tapo lygus (66:66), vėliau kurį laiką jis nežymiai svyravo. Lemiamu momentu „Anadolu Efes“ komandą į priekį truktelėjo Jordanas Farmaras (74:69). Nors po Luka Zoričiaus baudos metimų skirtumas buvo sumažėjęs (71:74), vėliau turkai tik tolo.

Stambulo klubą į priekį vedė J.Farmaras ir Keremas Gonlumas (10 atk. kam.), pelnę atitinkamai 15 ir 13 taškų, 11 įmetė Semihas Erdenas, 9 – Joshua Shippas.

Andalūzijos ekipoje rezultatyviausias buvo 20 taškų surinkęs L.Zoričius (7/13 dvitaškiai), po 15 surinko Marcusas Williamsas (2/9 tritaškiai, 6 rez. perd.) ir Earlas Calloway‘us (7 atk. kam.), 9 – Txemi Urtasunas.

„Anadolu Efes“ E grupėje užima antrąją vietą, „Unicaja“ ekipa rikiuojasi pozicija žemiau nei Kauno „Žalgiris“ – šešta.