Aklo sėkmingo loterijos bilieto pavadinimas - „Barcelona”

Antrąja UEFA Čempionų lygos finalo dalyve tapo Barselonos “FC Barcelonos” (Ispanija) komanda.

“FC Barcelonos” futbolininkai atsakomosiose pusfinalio rungtynėse trečiadienį išvykoje sužaidė lygiosiomis 1:1 (0:1) su Londono “Chelsea” (Anglija) ekipa ir, dėka išvykoje pelnyto įvarčio, pateko į finalą.

Lemiamą įvartį jau per pridėtą rungtynių laiką pelnė Andresas Iniesta (90+3 min.).

Pirmąjį mačo įvartį 9-ą minutę gražiu tolimu smūgiu pelnė Londono ekipos saugas Mickaelis Essienas.

Susitikime daugiau progų pasižymėti turėjo Londono klubas. Tačiau svarbiausia buvo sėkminga gynyba, kuri neleido “FC Barcelonai” demonstruoti savo žaidimo.

66-ą susitikimo minutę po abejotimo teisėjo sprendimo iš aikštelės buvo pašalintas “FC Barcelonos” žaidėjas Ericas Abidalis.

Per 90 minučių ispanai neatliko nei vieno smūgio į vartų plotą. Vis dėlto, per pridėtą teisėjo laiką A. Iniesta smūgiu iš baudos aikštelės prieigų pelnė lemiamą komandai įvartį.

Pirmosios rungtynės Barselonoje prieš savaitę baigėsi nulinėmis lygiosiomis.

Pirmąjį kelialapį į finalą iškovojo čempionų titulą ginantis „Manchester United“ (Anglija) klubas, pusfinalyje du kartus 1:0 ir 3:1 įveikęs Londono „Arsenal“ (Anglija) vienuolikę.

Finalo rungtynės bus žaidžiamas gegužės 27-ą dieną Romoje (Italija).