Vilniaus „Žalgiris“ per antrąjį rungtynių kėlinį pelnė net 6 įvarčius, pasiekdamas didžiausią pergalę šiame sezone. Lietuvos vicečempionai „SMScredit.lt A lygos“ Tauragėje net 7:0 (1:0) sutriuškino vietos „Taurą“. Du įvarčius nugalėtojams pelnė K.Bilinskis ir rezultatyviausių futbolininkų sąraše pakilo į antrąją vietą, pasivydamas Georgą Alaverdašvilį.

Jau pačią pirmąją dvikovos minutę „Žalgiris“ susikūrė puikią progą įmušti įvartį, tačiau Andro Švrljugos smūgį krisdamas kojomis atrėmė aikštės šeimininkų vartininkas Martynas Matuzas.

„Tauro“ gynyba subyrėjo 9-ąją minutę. M. Matuzui teko dar kartą krentant išspirti kamuolį po gynėjo klaidos, tačiau tauragiškis tai padarė nesėkmingai, suteikdamas Artūrui Žulpai galimybę smūgiuoti iš toli. Šio tolimas smūgis sudrebino tuščių likusių vartų skersinį. Pirmasis prie į aikštę atšokusio kamuolio suskubo Vedranas Gercas, išvesdamas sostinės komandą į priekį.

Po įvarčio vaizdas aikštėje nesikeitė ir žaidimas daugiausiai vyko prie Tauragės ekipos vartų. 22-ąją minutę pasižymėti galėjo Rytis Leliūga, tačiau jo stiprų smūgį iš dešinės į kampinį nukreipė vartininkas.

Baigiantis kėlinui, „Tauras“ kėlė porą kampinių prie svečių vartų, tačiau ūgio persvarą turėję vilniečių gynėjai galimybės išlyginti rezultatą varžovams nesuteikė.

41-ąją rungtynių minutę V.Gercas sulaukė idealaus perdavimo iš A.Žulpos, tačiau iš kelių metrų nesugebėjo pataikyti į vartus, priversdamas už galvų griebtis visą „Žalgirio“ komandą.

Vos prasidėjus antrajam kėliniui, M.Matuzui teko antrąjį kartą išimti kamuolį iš vartų tinklo. Po keitimo aikštėje pasirodęs Kamilis Bilinskis perdavimu surado Mantą Kuklį, kuris nestipriu bet tiksliu smūgiu padvigubino vilniečių persvarą.

50-ąją minutę K.Bilinski labai stipriu smūgiu dar kartą privertė M.Matuzą pademonstruoti savo meistriškumą ir šuoliu nukreipti kamuolį virš vartų. Tačiau „Tauro“ vartininkas buvo bejėgis dar po 10 minučių, kai niekas nepasitiko rezultatyviausio vilniečių futbolininko, kuris smūgiu iš 20 metrų pelnė pirmąjį savo ir trečiąjį komandos įvartį.

Po trijų minučių K.Bilinskis smūgiu į tolimą vartų kampą dar kartą nuginklavo varžovų vartininką po A. Žulpos perdavimo galva.

75-ąją minutę už diskusijas su rungtynių arbitru antrąją geltoną kortelę gavo ir iš aikštės buvo pašalintas Vaidotas Šilėnas, tačiau palūžęs „Tauras“ kiekybinės persvaros išnaudoti nesugebėjo, atakas toliau rengė tik svečiai.

K. Bilinskis buvo labai arti „hattrick’o“ 81-ąją minutę, tačiau po idealaus Ramūno Radavičiaus perdavimo pataikė į skersinį.

Progą po progos kūrę vilniečiai dar po minutės įmušė penktąjį įvartį. Atakos smaigalyje atsidųrė Takuya Kanai. 85-ąją dvikovos minutę savo įvartį pelnė ir Ramūnas Radavičius, išbėgęs vienas prieš vartininką iš šaltakraujiškai nukreipęs kamuolį į vartų tinklą.

„Tauro“ triuškinimą antruoju savo įvarčiu užbaigė T.Kanai. Paguodos įvartį galėjo įmušti Tauragės komandos gretose debiutavęs Antonino Campanella, tačiau legionieriaus iš Italijos smūgiuotas kamuolys skriejo virš vartų.

Tauragės „Tauras“ – Vilniaus „Žalgiris“ 0:7 (0:1).

„Tauras“: M.Matuzas, M.Eiza, M.Lėkis (52 min. S.Babilius), L.Artimavičius, L.Trakšelis, L.Bielskis, N.Cosentini (68 min. D.Malkevičius), M.Lukaševičius, L.Akundinovas, D.Rizoli, A.Campanella.

„Žalgiris“: A.Vitkauskas, A.Jankauskas, L.Peričius, R.Leliūga, A.Švrljuga, M.Kuklys (57 min. T.Kanai), V.Gercas (46 min. K.Bilinskis), P.Janušauskas, V.Šilėnas, J.Wilkas (63 min. R.Radavičius), A.Žulpa.

Įvarčiai: V.Gercas (9), M.Kuklys (47), K.Bilinskis (57, 60), T.Kanai (82, 90), R.Radavičius (85).

Geltonos kortelės: N.Cosentini (33); V.Šilėnas (35, 75).

Raudonos kortelės: V.Šilėnas (75).

Rungtynių teisėjas: E.Gaigalas. „SMScredit.lt A lygos“ turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

9. Tauragės "Tauras" 12 1 1 10 9:34 4

Rezultatyviausi čempionato žaidėjai: E.Razulis („Atlantas“) – 10 įvarčių, G.Alaverdašvili („Šiauliai“) ir K.Bilinskis („Žalgiris“) – po 9, N.Valskis („Sūduva“) – 7, A.Staponka („Banga“) – 5.