A lyga: „Žalgiris“ nepasigailėjo klaipėdiečių

Sekmadienį LFF A lygoje buvo sužaistos paskutinės 26-ojo turo rungtynės. Jose Vilniaus „Žalgirio“ ekipa svečiuose kovojo su „Klaipėdos“ futbolininkais.

Favoritais prieš dvikovą laikyti žalgiriečiai iškovojo įtikinamą ir nesunkią pergalę 4:0.

Į priekį vilniečiai išsiveržė jau 18-ąją minutę kai po P.Komolovo perdavimo galva sužaidė Algis Jankauskas, o netoliese stovėjęs N.Astrauskas taip pat galva pasiuntė kamuolį į vartus.

31-ąją minutę tas pats N.Astrauskas rezultatą padvigubino – šį kartą smūgiu iš maždaug 10 metrų.

52-ąją minutę P.Komolovo perdavimas pasibaigė A.Jankausko tiksliu smūgiu galva, o uostamiesčio ekipos triuškinimas buvo baigtas 87-ąją minutę, kai po gražios kombinacijos kamuolį praleido I.Morinas, o tuo pasinaudojęs Egidijus Vaitkūnas nesunkiai pasiuntė jį į vartus.

Po pergalės „Žalgiris“ turi 44 taškus ir tvirtai užima trečią poziciją. „Klaipėda“ su dešimt taškų – trečia nuo galo.