Paryžiaus olimpinėse žaidynėse moterų riedlenčių sporto gatvės rungties čempione tapo vos 14-os metų japonė Coco Yoshizawa.

Finale C.Yoshizawa surinko 272,75 balo ir tapo antra jauniausia olimpine čempione iš Japonijos per istoriją. Sidabrą pelnė kita japonė Liz Akama (265.95), o bronzą – brazilė Rayssa Leal (253.37).

Riedlenčių sporte įprastai dominuoja paauglės. Jei šių metų čempionei yra 14-a metų, tai L.Akama yra 15-metė, o R.Leal – 16-metė. Brazilė medalį laimėjo ir 2021 m. Tokijuje – tąkart ji pelnė sidabrą.

„Paryžius yra didelis miestas, o olimpiada – didžiulis renginys, todėl esu labai laiminga, kad nugalėjau“, - C.Yoshizawa kalbėjo po finalo.

Moterų riedlenčių sporto gatvės rungties varžybose buvo tik keletas sportininkių, vyresnių nei 20 metų.