• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

„Fizinis skurdas slypi jausmų skurdume“– Ralfas Valdo Emersonas

Kaip tu jautiesi dėl pinigų? Daugelis žmonių pasakys, kad jie mėgsta pinigus ir jeigu neturi jų pakankamai, jaučiasi prastai. Jei žmonės turi tiek pinigų, kiek jiems reikia, suprantama, jie jaučiasi gerai. Taigi savo jausmus dėl pinigų nusakyti nesunku – jei pinigų trūksta, tu jautiesi prastai.

REKLAMA
REKLAMA

Jeigu pasižvalgysi po pasaulį, pamatysi, kad dauguma žmonių dėl pinigų jaučiasi prastai, nes didžioji dalis pasaulio pinigų ir turtų sukaupta turtuolių, sudarančių 10 procentų visų planetos gyventojų, rankose. Vienintelis skirtumas tarp turtingųjų ir kitų žmonių yra tas, kad turtingieji pinigams išspinduliuoja daugiau gerų jausmų negu blogų. Štai kaip tai paprasta.

REKLAMA

Kodėl taip yra, kad tiek daug žmonių blogai jaučiasi dėl pinigų? Ne todėl, kad jie niekada jų neturėjo, nes daugelis turtingų žmonių pradėjo nuo nieko. Priežastis, kodėl tiek daug žmonių dėl pinigų jaučiasi prastai, yra ta, kad jų įsitikinimai apie pinigus yra negatyvūs, ir šie negatyvūs įsitikinimai buvo diegiami į jų pasąmonę jau vaikystje.

REKLAMA
REKLAMA

Pavyzdžiui, tokie įsitikinimai kaip „Mes negalime sau to leisti“, „Pinigai yra blogis“, „Turtingi žmonės nedori“, „Trokšti pinigų blogai, tai nedvasinga“, „Turėti daug pinigų reiškia sunkiai dirbti“.

Kai esi vaikas, priima viską, ką tau sako tėvai, mokytojai ar visuomenė. Ir pats to nesuvokdamas užaugi nuolat puoselėdamas negatyvius jausmus pinigams.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ironiška, bet tuo pat metu, kai tau tvirtinama, kad norėti pinigų yra negerai, tu taip pat esi mokamas užsidirbti pragyvenimui, bet jei tai reiškia dirbti nemėgstamą darbą. Galbūt tau net buvo sakoma, kad egzistuoja vos keli darbai, kuriuos gali dirbti, taigi sąrašas yra ribotas.

REKLAMA

Nė vienas iš šių dalykų nėra teisingas. Žmonės, kurie tau juos sakė, yra nekalti, nes jie perdavė tau tai, kuo tikėjo ir ką jautė esant tiesa, bet kadangi jie tuo tikėjo, traukos dėsnis pritraukė tai į jų gyvenimus. Dabar tu jau žinai, kad gyvenimo mechanizmas veikia visiškai kitaip. Jei tau trūksta pinigų, taip yra todėl, kad tu jiems skleidi daugiau blogų negu gerų jausmų.

REKLAMA

„Kai tu supranti, kad tau nieko netrūksta, visas pasaulis ima priklausyti tau“– Lao Tzu

Meilė yra klijai

Aš esu kilusi iš gana vargingos aplinkos, ir nors mano tėvai netroško daug pinigų, jie iš paskutiniųjų stengėsi sudurti galą su galu. Taigi aš užaugau turėdama tokius pat negatyvius įsitikinimus apie pinigus kaip ir daugelis žmonių.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Žinojau, kad privalau pakeisti savo jausmus, jei noriu, kad pasikeistų mano gyvenimo aplinkybės, taip pat žinojau, kad turiu visiškai pasikeisti, kad pinigai ne tik ateitų į mano gyvenimą, bet ir prie manęs liptų!

Aš mačiau, kad pinigų turintys žmonės ne tik pritraukdavo juos sau, bet ir priversdavo pinigus prie jų lipti. Jei tu paimtum visus pasaulio pinigus ir po lygiai išdalytum juos planetos gyventojams, per trumpą laiką visi šie pinigai atsidurtų nedidelės žmonių grupelės rankose, nes traukos dėsnį valdo meilė, ir tie keli procentai žmonių, skleidžiantys gerus jausmus pinigams, vėl juos prisitrauktų. Meilės jėga judina visus pasaulio pinigus bei turtus ir taip veikia pagal traukos dėsnį.

REKLAMA

„Tai yra amžinas ir esminis principas, apimantis visus dalykus, visas filosofijos sistemas, visas religijas ir visus mokslus. Nuo meilės dėsnio neįmanoma pabėgti“– Čarlzas Hanelis

Kai žmonės laimi loterijoje, taip pat veikia traukos dėsnis. Šie žmonės visa širdimi įsivaizdavo ir jautė, kad jie laimės. Jie sakė: „Kai laimėsime loterijoje“, o ne „Jei laimėsime loterijoje“, jie įsivaizdavo ir planavo, ką darys, kai laimės. Ir jie išlošė!

REKLAMA

Bet norėdami sužinoti, ar išlošti pinigai prie jų prilipo, ar ne, turime peržiūrėti statistiką. Ji rodo, kad per kelerius metus daugelis žmonių iššvaistė pinigus ir dabar yra dar labiau įklimpę į skolas negu buvo, prieš laimėdami loteriją.

Taip atsitiko, nes žmonės naudojo traukos dėsnį loterijoje laimėti, bet gavę pinigus nepakeitė savo tikrųjų jausmų jiems, todėl jų neteko. Pinigai prie jų neprilipo!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Kai tu neišgyveni gerų jausmų dėl pinigų, tu juos atbaidai. Jie niekada prie tavęs nelips. Net jei gavai papildomų pinigų, kurių visiškai nesitikėjai, labai greitai pamatysi, kad jie išslydo pro pirštus kaip smėlis.

Staiga ėmė plaukti didesnės sąskaitos, pradėjo lūžti daiktai, atsirado visokių nenumatytų aplinkybių, ir visa tai ištraukė pinigus tiesiog tau iš rankų.

REKLAMA

Taigi kas priverčia pinigus lipti prie žmogaus? Meilė! Meilė yra traukiančioji jėga, atnešanti pinigų, meilė taip pat yra ta jėga, dėl kurios pinigai limpa! Jai nerūpi, ar tu esi geras žmogus, ar ne. Apie tai nėra jokios prasmės kalbėti, nes tu esi daug nuostabesnis negu įsivaizduoji.

Kad pritrauktum pinigų ir paskatintum juos prie tavęs lipti, turi jiems skleisti meilę ir gerus jausmus! Jei tau trūksta pinigų ir tavo skola kreditinėje kortelėje vis didėja, vadinasi, tu atbaidai pinigus ir neturi galios, kuri priverstų juos prie tavęs lipti.

REKLAMA

Nesvarbu, kokia šiuo metu yra tavo finansinė padėtis. Nesvarbu, kokios finansinės būklės yra tavo verslas, tavo šalis ar visas pasaulis. Neegzistuoja toks dalykas kaip beviltiška situacija.

Yra žmonių, kurie klestėjo ir per Didžiąją depresiją, nes jie išmanė meilės ir traukos dėsnį. Jie gyveno pagal jį, įsivaizduodami ir jausdami viską, ko trokšta, ir jie įveikė nepalankias aplinkybes.

REKLAMA
REKLAMA

„Stenkimės, kad mūsų gyvenimas būtų geras, tada ir laikas bus geri. Mes kuriame laikus; kokie mes esame patys, tokie yra ir laikai“– Šv. Augustinas iš Hipo

Meilės jėga gali prasiveržti pro bet kokias kliūtis ir įveikti bet kokias situacijas. Pasaulio problemos meilės jėgai nėra kliūtis. Traukos dėsnis valdo tą pačią galią, kad ir kokie būtų laikai – geri ar blogi.

Kitoje dalyje aprašysime jausmus pinigams ir galimybes.

Violeta Šiugždytė

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų