Deja, šiuo faktu negalėsi pasinaudoti kaip argumentu ginčydamasis, kuris iš jūsų geriau mąstote – Tu ar ji. Paprasčiausiai vidutinis vyras apskritai yra visas stambesnis už vidutinę moterį, o didesnei raumenų masei valdyti reikia daugiau neuronų. 2. Smegenų skiltis, su kuriama siejamas gebėjimas atlikti skaičiavimo operacijas, moterų galvose būna mažesnė.
Vidutiniškai merginos iš tiesų prasčiau sprendžia standartinius matematinius testus. Štai taip ir išeina, kad ji vos panoro pasimatuoti štai tą apyrankę, o Tu jau spėjai suskaičiuoti, kiek Tau kainuos neplanuotas užsukimas į juvelyrinę parduotuvę. 3. Moterų smegenys visiškai kitaip reaguoja į stresines situacijas.
Tavo reakcija – „kovok arba spruk“. Jos reakcija – „suteik pagalbą arba susidraugauk“. Toks elgesys kyla iš jos gamtinių instinktų, tarp kurių svarbiausias – rūpestis palikuonimis ir glaudžių tarpusavio santykių gentyje palaikymas. 4. Moterys laisviau kalba.
Omenyje turime ne plepesnius, galinčius trukti kelias valandas, o dvi galvos smegenų dalis, kurios yra atsakingos už kalbą – moterų galvose tos dalys yra didesnės. Todėl jos geriau atlieka kalbines užduotis ir apskritai mieliau problemas sprendžia žodžiais. Jei užges automobilio variklis, Tu atsidarysi variklio dangtį, o ji sėdės ir suoks: „Nagi, trante, užsivesk, prašau!“ 5. Orgazmo metu mergina nejaučia jokių emocijų.
Ji tiesiog atsijungia – taip konstatavo Groningeno universiteto mokslininkai. Kai moteris jaučia orgazmą, jos smegenų dalyse, atsakingose už baimę, nerimą ir kitas emocijas, nepastebima jokio aktyvumo – tokia būsena labiau panaši į transą.