• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Trečioje straipsnių ciklo dalyje aprašėme malonaus būdo paslaptį bei pabandėme pritaikyti traukos dėsnį savo gyvenimuose. Šioje dalyje pateiksime dar keletą patarimų, kurie sustiprins jūsų asmenybę ir suteiks jums patrauklumo.

REKLAMA
REKLAMA

Praėjusiąją dalį rasite čia.

Gyvenkite sveikai

Pirmas žingsnis įsimagnetinimo link - sustiprinti sveikatą. Prie geležinės sveikatos pridėjus teisingą požiūrį, pilną optimizmo, džiaugsmo ir pasitenkinimo, gaunama stebuklingai sustiprėjusi trauka. Asmuo, kurio sveikata puiki, tiesiog trykšta stiprybe, energija ir narsa, o kai sveikata šlubuoja, žmogus semiasi energijos iš kitų.

REKLAMA

Fizinė jėga ir džiuginanti sveikata taip pat suteikia asmenybei papildomo patrauklumo ir įtaigos. Guvaus, budraus proto žmonės, kurių akys švyti, kurie lanksčiai reaguoja, kurie tiesiog kunkuliuoja fizine energija, toli pranoksta vangius, fiziškai silpnesnius asmenis.

Pripažinkite savo klaidas

Jeigu norite, kad visi nuo jūsų nusigręžtų, būkite pasipūtę, išdidūs, elkitės arogantiškai ir stenkitės visada išsiginti savo klaidų.

REKLAMA
REKLAMA

Investavimo guru Vorenas Bafetas (Warren Buffet), ko gero, vienas iš turtingiausių planetos žmonių, ne tik išmano, kaip pasimokyti iš nesėkmių ir klaidų, dar daugiau, jis jas viešai skelbia. 1989 m. Vorenas oficialiai pradėjo dalytis patirtimi ir „Laiške investuotojams“ paskelbė savo klaidų sąrašą. Šiame laiške V. Bafetas išvardijo padarytas klaidas, be to, galimybes, kurias prarado netinkamai pasielgęs.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

V. Bafetas yra įsitikinęs, kad atvirumas yra naudingas ir vadovams, ir akcininkams. Jis aiškina taip: vadovas, kuris viešai suklaidina kitus, galiausiai gali pats suklysti privačiame gyvenime. V. Bafetas mano, kad analizuodamas savo klaidas gali gauti daugiau naudos nei kreipdamas visą dėmesį vien į sėkmę.

REKLAMA

Tikriausiai kaip tik toks nuoširdus atvirumas lemia, kad Vorenas Bafetas jaučiasi darbe laimingas. Sklinda legendos, koks jis linksmas ir paslaugus, kaip kasdien veržte veržiasi į darbą. Žmonės limpa prie jo kaip bitės prie medaus. Ar tik dėl to, kad jis turtingas? Manau, yra ir kitų dingsčių.

REKLAMA

Būkite atidūs pašnekovams

Svarbu, kad žmonės pajustų, jog bendraujate su jais nuoširdžiai. Kas iš to, jei šaltai ištarsite „Malonu jus matyti“, o žodžiuose nėra nė kruopelytės emocijų, jokio jausmo. Atvirai žvelkite pašnekovui į akis, tegul jis pajunta jūsų asmenybės jėgą. Energingai paspauskite ranką, nusišypsokite ir padrąsinkite žodžiu taip, kad įstrigtumėte žmogui į atmintį kaip tikras autoritetas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Jeigu planuojate išpopuliarėti, ugdykite nuoširdumą. Plačiai atlapokite širdies duris, pabrėžiu – nepraverkite, o atlapokite. Labai daug žmonių šykšti nuoširdumo. Tarsi jie tausotų jį kažkokiai ypatingai progai ar tiktai artimiausiems draugams. Jų manymu, per daug dosnu švaistyti nuoširdumą į visas puses.

REKLAMA

Patys nustebsite pamatę, ką gali nuoširdus rankos paspaudimas ar šiltas pasisveikinimas, kokie draugiški ryšiai užsimezga su kiekvienu sutiktu žmogumi. Jie pagalvos: „Hm, kokia įdomi asmenybė. Norėčiau daugiau sužinoti apie šią ponią ar poną.“

REKLAMA

Įpraskite nuoširdžiai bendrauti, šiltai, draugiškai, iš širdies pasisveikinkite su pašnekovais - tai daro stebuklus. Pamatysite: nelankstus, nedraugiškas ir abejingas bendravimas, šaltas nesidomėjimas kitais, nūnai sukeliantis jums tiek vargo, nejučiom išnyks.

Aplinkiniai pajus, kad tikrai jais domitės, kad tikrai norite daugiau apie juos sužinoti, patikti ir sudominti juos. Nuoširdus bendravimas iš pagrindų pakeis jūsų socialinį statusą. Paaiškės, kad turite tokių patrauklių savybių, apie kurias net nesvajojote. Žmonės bursis aplink jus, klaus jūsų patarimo, be to, padės įgyvendinti svajones.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Pasirinkite mokytoją – tapkite mokytoju

Siekiant profesinio tobulėjimo labai pravartu susirasti mokytoją ir sekti jo pavyzdžiu. Pasirinkite tokį žmogų, kuris pasižymi visomis anksčiau išvardytoms savybėmis ir kuris ne tik gali, bet ir nori perteikti savo patirtį.

Mokytojai yra puikus pavyzdys, koks turi būti žmogus, įvaldęs traukos dėsnį. Jie ne tik mielai perteikia įgytas žinias, bet ir supažindina su kompanijos veiklos principais ir niuansais.

REKLAMA

Pagaliau, kai jau sėkmingai dirbsite ir turėsite vadovaujančias pareigas, galėsite imtis kompanijos naujoko, užauginti jį iki vadovo ir taip atsilyginti savo mokytojui.

Šis, keturių dalių straipsnių ciklas buvo paremtas lietuviams puikiai pažįstamo psichologo Džosepo Murfio (Joseph Murphy) knyga „Pasąmonės galia darbe ir versle“, kurioje galima rasti ir daugiau naudingų patarimų darbinio ir asmeninio gyvenimo klausimais.

Žilvinas Jogėla

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų