• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Trečius metus sėkmingai veikianti asociacija "Žinių ekonomikos forumas" ketina daugiau rūpintis įvairių projektų šalies ir tarptautiniu mastu organizavimu, jau vykdomų projektų koordinavimu ir bendradarbiavimo su visuomene stiprinimu. Visas šias sritis administruos paskirti nauji asmenys. Toks sprendimas buvo priimtas pirmadienį forumo visuotiniame narių susirinkime.

REKLAMA
REKLAMA

"Žinių ekonomikos forumo" Tarybos pirmininkas Darius Masionis teigia, kad asociacija jau įgyvendino ne vieną šalies žinių ekonomikai svarbų projektą. "Žinių ekonomikos forumas" inicijavo ir aktyviai dalyvauja kuriant pirmąjį Lietuvoje žinių ekonomikos branduolį "Saulėtekio slėnis". Asociacija prisidėjo ir prie Lietuvos ekonomikai itin reikšmingo dokumento - Nacionalinio Susitarimo siekiant ekonominės ir socialinės pažangos - rengimo, Pasaulio banko atliktos analizės, kurios metu įvertintos Lietuvos žinių ekonomikos perspektyvos.

REKLAMA

"Forumas itin didelį dėmesį skiria ir perspektyviausiam šalies sluoksniui - studentams", - sakė D.Masionis. Todėl 2003 metų pradžioje duris atvėrė "Tarptautinė žinių ekonomikos mokykla", kurioje šalies studentai ir verslo atstovai dalijasi tarptautinio mokslo pasiekimais ir patirtimi. Be to, šių metų rugsėjo mėnesį "Žinių ekonomikos forumas" pradėjo ir aktyvų darbą regionuose - šiuo metu jau surengtos diskusijos žinių ekonomikos tema Panevėžyje ir Kaune.

REKLAMA
REKLAMA

Susirinkimo metu taip pat nuspręsta prailginti asociacijos Tarybos narių kadenciją dvejiems metams. Naujosios "Žinių ekonomikos forumo" Tarybos rinkimai įvyks 2005 m. kovo mėnesį.

Šiuo metu "Žinių ekonomikos forumas" jungia 75 sėkmingiausias Lietuvos įmones, jų vadovus, mokslininkus, dirbančius biotechnologijų, farmacijos, informacinių technologijų, telekomunikacijų ir lazerių srityse, bei politikus.

ELTA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų