Lapelių įvairovė
Besisukančių blizgių lapelius galima išskirti į keturias pagrindines grupes:
1. „Aglia“ lapelis atsilenkia nuo 45 iki 60 laipsnių nuo pagrindinės ašies, todėl nėra labai tinkamas gaudyti upėse traukiant masalą pasroviui nedideliu greičiu. Taip lapelis paprasčiausiai „užgęsta“.
2. „Comet“ tipo lapelis - bene pats universaliausias lapelis, tinkamas gaudyti tiek srovėje, tiek ramiame vandenyje. Šio lapelio atsilenkimo kampas svyruoja nuo 30 iki 45 laipsnių.
3. „Long“ (svetur vadinamas „Willow“, išvertus iš anglų kalbos reiškia gluosnio lapą) lapelis. Labiausiai tinkamas žvejoti greitoje tėkmėje. Atsilenkimo kampas nuo 25 iki 30 laipsnių.
4. Ir galiausiai „Lusox“ tipo lapeliai. Jų atsilenkimo kampas nuo ašies yra pats mažiausias – ne daugiau nei 25 laipsniai. Šie modeliai dažnai komplektuojami su pasunkintomis galvutėmis ir yra pritaikyti žvejoti dideliuose gyliuose. Tačiau be papildomo svorio sukriukė su tokio tipo lapeliu gali būti naudojama ir viršutiniuose vandens sluoksniuose.
Svarelis
Jų būna taip pat pačių įvairiausių formų. Ir, aišku, ne be reikalo. Nuo svarelio formos priklauso ir masalo užmetimo nuotolis, ir pats traukimo būdas. Vieni pritaikyti žvejoti gyliuose, kiti vandens paviršiuje ar viduriniuose sluoksniuose. Kai kurie svareliai skleidžia papildomas hidroakustines bangas. (pvz., „Blue Fox“ modeliai „Vibrax“)
Įvorės
Tai įvairūs karoliukai, kurie padeda lapeliui suktis, iš metalo išlietos specialios formos įvorės, atstumiančios vandenį ar atitraukiančios nuo ašies lapelį.
Kabliukai
Beveik visuose modeliuose kabliukai tvirtinami taip, kad galėtų laisvai judėti, taip pagerindami masalo darbą bei palengvindami žuvies traukimą, nes tada ji turi mažiau galimybių atitrūkti. Dažniausiai tvirtinami trišakiai kabliukai, tačiau būna ir dvišakių ar vienšakių. Pastarieji dažniausiai būna papuošti dirbtine musele.