Devynioliktą pergalė keturiasdešimt aštuntose Šiaurės Amerikos nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo bei Rytų konferencijos Atlanto divizione iš autsaiderio pozicijos į ketvirtąją pakilo Dariaus Kasparaičio Niujorko "Rangers" (45 taškai) klubas.

Trečiadienį svečiuose "Rangers" po pratęsimo 2:1 (1:1, 0:0, 0:0, 1:0) įveikė Rytų konferencijos Pietryčių divizione pirmaujančius Vašingtono "Capitals" (50 tšk.) ledo ritulininkus su Dainiumi Zubrumi.

D.Kasparaitis per 22 žaidimo minutes du kartus smūgiavo į aikštelės šeimininkų vartus bei išvengė baudos minučių, o D.Zubrus per beveik 16 minučių nė karto nemetė į varžovų vartus.

Įvarčius nugalėtojams, kurie iškovojo trečią pergalęs iš eilės, pelnė Tomas Poti (Tomas Potis) ir Joelis Bouchard`as (Žoelis Bušaras).

Vienintelio įvarčio autorius aikštelės šeimininkų gretose - Kipas Milleris. "Capitals" ledo ritulininkai iki šios nesėkmės buvo laimėję trejas rungtynes iš eilės.