Antradienį įvyko devynerios Šiaurės Amerikos nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynės. Penkis mačus laimėjo aikštelių šeimininkai, du - svečiai, o likę du susitikimai po pratęsimų baigėsi lygiosiomis.

Absoliučioje čempionato įskaitoje pirmauja po 74 taškus surinkę Filadelfijos "Flyers" ir Kolorado "Avalanche" klubai.

Rytų konferencijoje pirmaujantys "Flyers" ledo ritulininkai antradienį namie 4:1 (1:0, 1:0, 2:1) nugalėjo Nju Džersio "Devils" ekipą, o Vakarų konferencijos lyderis Kolorado "Avalanche" mačą savo aikštelėje su Niujorko "Islanders" po pratęsimo baigė lygiosiomis 1:1 (0:0, 1:1, 0:0, 0:0).

Kitų antradienio NHL rungtynių rezultatai:

Bafalo "Sabres" - San Chosė "Sharks" 2:1Otavos "Senators" - Sent Lujo "Blues" 3:1Floridos "Panthers" - Monrealio "Canadiens" 2:1Kalgario "Flames" - Atlantos "Hawks" 5:2Tampos Bay "Lightning" - Toronto "Maple Leafs" 4:4 (po pratęsimo)Pitsbergo "Penguins" - Bostono "Bruins" 3:6Minesotos "Wild" - Los Andželo "Kings" 1:3