Dvidešimt devintą pergalę keturiasdešimt penktose Šiaurės Amerikos nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo absoliutus turnyro lyderis Otavos "Senators" (64 tšk.) klubas.

Bankrutuojanti pirmenybių komanda ketvirtadienį namie 3:1 (1:0, 0:0, 2:1) nugalėjo antrąją vietą Vakarų konferencijos Ramiojo vandenyno divizione užimančius Anahaimo "Mighty Ducks" ledo ritulininkus.

Du įvarčius nugalėtojams pelnė Marianas Hossa, kuris rezultatyviausių lygos žaidėjų sąraše su 30 įvarčių yra antras po Markuso Naslundo (31) iš Vankuverio "Canucks". Dar vieno įvarčio autorius aikštelės šeimininkų gretose - Danielis Alfredssonas.

Vienintelį įvartį svečiams pelnė komandos naujokas Stanislavas Čistovas.

Likusių ketvirtadienio NHL mačų rezultatai:

San Chosė "Sharks" - Bafalo "Sabres" 2:2 (po pratęsimo)Kalgario "Flames" - Nešvilio "Predators" 2:2 (po pratęsimo)Sent Lujo "Blues" - Niujorko "Islanders" 2:3 (po pratęsimo)Edmontono "Oilers" - Los Andželo "Kings" 2:0Kolorado "Avalanche" - Detroito "Red Wings" 2:4Minesotos "Wild" - Vankuverio "Canucks" 5:2Filadelfijos "Flyers" - Monrealio "Canadienas" 4:1