Devintąjį įvartį trisdešimt devintose Šiaurės Amerikos nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse pelnė Dainius Zubrus, o Pietryčių divizione pirmaujanti Vašingtono "Capitals" (64 tšk.) ekipa trečiadienį svečiuose 5:1 (5:0, 0:1, 0:0) sutriuškino diviziono autsaiderius Atlantos "Thrashers" (45 tšk.) ledo ritulininkus.

Po lietuvio įvarčio 11-ą pirmojo kėlinio minutę rezultatas tapo 4:0. Prieš tai D.Zubrus buvo gavęs dvi baudos minutes. Iš viso šiame mače jis žaidė 13 minučių bei 2 kartus smūgiavo į aikštelės šeimininkų vartus.

Be 9 įvarčių, šio sezono NHL čempionate D.Zubrus yra atlikęs 8 rezultatyvius perdavimus.

Likusius įvarčius nugalėtojams trečiadienio rungtynėse pelnė Jaromiras Jagras, Robertas Langas, Mike`as Grieras bei Michaelis Nylanderis. Vienintelio įvarčio autorius aikštės šeimininkų gretose - rusas Viačeslavas Kozlovas.

Dvidešimt antrą pergalę 59-ame mače iškovojo bei su 53 taškais iš Atlanto diviziono autsaiderio pozicijos į ketvirtąją vietą pakilo Dariaus Kasparaičio Niujorko "Rangers" ekipa, trečiadienį išvykoje 3:1 (1:1, 1:0, 1:0) nugalėjusi trečiąją Pietryčių diviziono - Floridos "Panthers" (51 tšk.) ekipą.

Lietuvis per 18 minučių nė karto nesmūgiavo į varžovų vartus ir antrojo kėlinio pradžioje gavo dvi baudos minutes.

Įvarčius nugalėtojams pelnė Sandy McCarthy (Sendis Makartis), Tomas Poti ir rusas Aleksejus Kovaliovas. Vienintelio įvarčio autorius aikštės šeimininkų gretose - suomis Ollis Jokinenas.