Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Ar žino grybauskaitė su kuo grybauti eis
Ar žino grybauskaitė su kuo grybauti eis
Manau, grybauskaitė pašūkaus, pašūkaus kol nepradės čiaudėti,kai putinas dujas po nosim paleis.
Kartais man atrodo, kad beveik visi komentatoriai durniai. Nevispročiai-džiaugias kad blogai. Kada suprasime , kad tik bendruomenė, o ne valdžia gali išjudinti laisvos Lietuvos stagnaciją. Kur dar rasi tokią tautą, kuri pati savęs nekęstų ir save naikintų? Jau , turbūt, niekada nebesuremsime pečių kaip Žalgirio mūšy ar Baltijos kely. Pusė milijono emigracijoj, kita pusė bedarbių, o kažkam smagu, kad gali žeminti šį liūną judinančią Prezidentę. Kaži kur buvo lietuviai, taip sakant vot, kai Dievas protą dalijo? Matyt turguj lenkiškus agurkus pardavinėjo.
Slapta informacija: Lietuvoje be "valstybininkų"ir "pragmatikų" yra dar ir normalių žmonių - Lietuvos patriotų, o ne tik įvairių rūšių "gazprominių".
matyt prastai musu Dalytei sekesi Amerikoje, kada ji dirbo Lietuvos ambasadoje...gal nuskriaude koks jankis nepamates, kad turi juoda dirza....
niekas nieko nekeičia... kaip norime taip ir yra...

kiek galima apie tą patį rašyti.
Oligarchijos priežasčių ne Lietuvoje reiktų ieškoti. Friedmaniška "čikagos berniukų" šoko terapija buvo neįmanoma tikros demokratijos šalyje, tokioje kaip Didžioji Britanija, kurią iš Didžiosios depresijos išvedė Keyno ekonominė sistema, todėl kitas žydų ekonomistas - Hayekas ir kiti Čikagos mokyklą patronuojantys "šventieji" savo dėmesį sutelkė į Pietų kūgio šalis. Haykas taip susižavėjo Čilės eksperimentu - tai atnešė nepaprastus pelnus nedideliai grupei žmonių - ir pačiu Pinočetu, kad pasiūlė tuos pačius eksperimentus pabandyt ir Thatcher, pertvarkant keinsizmo idėjomis grįstą Didžiosios Britanijos ekonomiką. Tačiau "Čikagos berniukų" šoko terapija buvo neįmanoma tokioje demokratinėje šalyje kaip D.B., Tečer rūpėjo jos reitingai, tad vis globalėjančioms korporacijoms sukilo apetitas užkariauti naujas erves ir ne tik Pietų kūgio, exsovietų sajungoj, bet per Reiganą įdiegti jas JAV ir po to sujungti JAV ir DB ekonomikas. Pirmiausai korporacijos ėmė kontroliuoti telefono ryšius, avialinijas (atkreipkit dėmesį - E.Masiulis jau irgi spaudžiamas tai daryti, nes visi liberalai pirmiausia tarnauja korporacijoms, o ne valstybei), televizijos transliavimo bangas (Lietuvoje tai irgi Masiulio rankose), valstybines energetikos įmones. Korporacijų valdoma "Fortune" kaip mat ėmė skelbti apie Čilės "stebukla". Ir taip, kadangi tai nesuveikė tikros demokratijos sąlygomis, viss pajėgos per liberalų partijas buvo mestos į postsovietinę erdvę. Tam pasitarnavo TVF, sklindamas pinigus už tam tikrų reikalavimų vykdymą. O mūsų Vagnoriaus tipo ekonimistai ir klusniai vykdė jų reikalavimus. Netgi dabar ponas Vagnorius ir netgi toks ekonomistas kaip Verslo žinių redaktorius BArysas niekaip nesupranta, ar tiesiog nenori suprasti, kodėl vyriausybė neklauso jų patarimų nesiskolinti iš TVF.
Man tai pasirodė, kad neprigirdi ir Grybos fanai, kaip tamsta....
Jo, kažkoks jos nenuoseklumas jau pastebimas. Kažkoks populizmas Kas bus toliau? Iki balansavimo ant peilio ašenų?
Mums kelia siaubą ginkluoti valstybių konfliktai. Tačiau ekonominis karas niekuo nėra geresnis už ginkluotą konfliktą - tai tarsi ilgai trunkančio kankinimo forma ir jo padariniai ne ką mažeswni nei spaudoje vaizduojama tikrųjų karų žala... bet męs apie juos nemąstome, nes prie jų mirtino poveikio tarsi pripratome... kiekvieno blogio šaltinis yra žmogaus godumas.
Jūs tik pažiūrėkit, kokia skambi antraštė:) O aš maniau, kad tik ponas Valatka neprigirdi ir neprimato ir dėl to iškraipo Prezidentės žodžius. Pasirodo ir p. Čyvas turi šiuos klausos ir regėjimo defektus:)
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos




Į viršų