Du kėlinius beviltiškai žaidusi, tačiau antroje susitikimo pusėje atsigavusi Kauno „Žalgirio“ ekipa patyrė antrąją nesėkmę Eurolygos „Top 16“ etape. Kauniečiai savo žiūrovų akivaizdoje taip ir nesugebėjo panaikinti po pustrečio kėlinio turėto 23 taškų deficito ir nusileido Pirėjo „Olympiacos“ klubui rezultatu 64:71 (16:23, 6:17, 21:16, 21:15).

Po šios nesėkmės „Žalgirio“ klubas išliko H grupės dugne, o Graikijos vicečempionams tai buvo pirmoji pergalė antrajame etape.

Rezultatyviai prasidėjusių rungtynių pradžioje kiek sėkmingiau rungtyniavo svečiai, kurie, daugiausiai tiksliais metimais iš po krepšio, išlaikė nežymią persvarą. Aikštelėje įpusėjus kėliniui pasirodęs Travisas Watsonas pelnė šešis taškus iš eilės ir Kauno klubas įgijo trijų taškų pranašumą - 13:10. Dvitaškį su pražanga pridėjęs Aleksandras Čapinas leido kauniečiams dar šiek tiek nutolti (16:11), tačiau per 7 minutes visus dvylika žaidėjų išbandę „Žalgirio“ krepšininkai netrukus išbarstė visą turėtą persvarą - 16:17. Kauniečių puolimas iki kėlinio pabaigos taip ir neatsigavo, o atkarpą 12:0 laimėję svečiai dar labiau nutolo - 23:16.

Antrąjį kėlinį dar dviem sėkmingomis atakomis pradėję Pirėjo krepšininkai pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą (27:16). Kol kauniečiai vieną po kitos savo atakas baigdavo klaidomis, Vassilio Spanoulio vedini „Olympiacos“ krepšininkai didino savo pranašumą - 37:22. Per kėlinį vos 6 taškus surinkę kauniečiai įpusėjus mačui jau turėjo net aštuoniolikos taškų deficitą - 22:40.

Niekas nesikeitė ir po didžiosios pertraukos. Dar penkis taškus iš eilės pelniusių „Olympiacos“ krepšininkų persvara sužaidus dvi minutes tapo daugiau nei dviguba (45:22), o kauniečiai tik didžiulių vargų dėka kartas nuo karto sugebėdavo pelnyti taškus. Įpusėjus trečiajam kėliniui svečiai ir toliau turėjo tą pačią 23 taškų persvarą (52:29), o nuotaiką sporto halėje susirinkusiems žiūrovams šiek tiek pakėlė septynis taškus iš eilės surinkęs Martynas Pocius - 36:52. Šiek tiek aprimus „Žalgirio“ ekipos keitimų bangai kauniečiai pagavo žaidimo ritmą ir Tomo Delininaičio bei Tado Klimavičiaus tikslių atakų dėka aikštės šeimininkų sumažino deficitą iki vienuolikos taškų - 43:54. Visgi kėlinį tritaškiu baigė Zoranas Ercegas ir po trijų ketvirčių „Žalgirio“ deficitas siekė trylika taškų - 43:56.

Ketvirtajame kėlinyje sužaidus keturias minutes Manto Kalniečio tritaškis buvo sumažinęs „Žalgirio“ atsilikimą iki septynių taškų (51:58), o T.Klimavičius įpusėjus kėliniui dar labiau priartino kauniečius prie varžovų - 54:60. Nuo trečiojo kėlinio vidurio „Žalgirio“ treneris atsisakė gausybės keitimų, rėmėsi septyniais krepšininkais, o Kauno klubas šią atkarpą laimėjo net 32:12 bei sumažino deficitą iki trijų taškų - 61:64. Gaila, tačiau prasidėjus paskutinei kėlinio minutei iš toli pataikė V.Spanuolis (61:67), o kauniečiai išsigelbėti nebesugebėjo - 64:71.

„Žalgiris“: M.Pocius 19 (dvitaškiai 5/7, 6 atk. kam.), B.Marjanovičius 12 (dvitaškiai 5/6, 7 atk. kam.), T.Delininkaitis 9, M.Kalnietis 7, T.Watsonas 6, T.Klimavičius 4, A.Čapinas 3, M.Kuzminskas ir P.Jankūnas - po 2.

„Olympiacos“: V.Spanoulis 17, M.Teodosičius 13, I.Bourousis 11, R.Nesterovičius 9 (8 atk. kam.), J.Gordonas 7, L.Mavrokefalides ir Z.Ercegas - po 4, M.Kešeljis ir Y.Halperinas - po 3.