18

Žalgiriečiai mačo pradžioje atsiliko 6:23, galiausiai varžovus pavijo ir dvikovą pralaimėjo rezultatu 68:74.

„Sužaidėme tragišką pirmą kėlinį, kuriame negalėjome nieko padaryti. „Olympiakos“ pasiūlė didelį fiziškumą ir buvome sukrėsti. Kai kurios komandos tokiais atvejais gali visai sudegti, bet mums taip nenutiko“, – sakė A.Trinchieri.

Likusius tris kėlinius „Žalgiris“ atrodė geriau ir vienu metu pavijo varžovus 65:67.

„Sužaidėme tris gerus kėlinius ir priartėjome iki dviejų taškų. Didelis faktorius buvo tai, kad mačo pabaigoje „Olympiakos“ tris kartus atsikovojo kamuolį po nepataikytų baudų. To negali būti šiame lygyje.

Mūsų komandoje yra daug naujokų ir šiandien jie turėjo pajusti, ką reiškia žaisti prieš vieną geriausių komandų.

Tačiau namo grįšiu su gerais jausmais. Po tragiško starto mes toliau žaidėme tam, kad laimėtume“, – sakė italas.

Šios rungtynės labai prailgo – jos iš viso truko 2 valandas ir 20 minučių. Abi komandos iš viso metė 68 baudų metimus.

„Rungtynės buvo kietos su daug peržiūrų. Jeigu būčiau turėjęs 50 trenerio iššūkių, būčiau visus išnaudojęs. Nesupratau kai kurių teisėjų sprendimu, bet iš šio mačo pasisėmiau pozityvo“, – sakė A.Trinchieri.

Mačo pabaigoje „Žalgirio“ ekipą į priekį tempė tris tritaškius įmetęs Deividas Sirvydis. Treneris mano, kad snaiperis gali žaisti geriau.

„Jis nepataiko baudų. Kai esi metikas, negali jų nepataikyti. Šiandien jis buvo drąsus ir neatrodė kaip naujokas, bet jis gali būti geresnis“, – sakė specialistas.

„Žalgiris“ kitas rungtynes žais spalio 15 dieną svečiuose, kai susitiks su Bolonijos „Virtus“.