Eurolygos jaunimo turnyro B grupės rungtynėse Kauno „Žalgirio“ ekipa 82:89 (20:29, 18:15, 22:17, 22:28) nusileido Paryžiaus INSEP krepšininkams bei patyrė pirmąją nesėkmę per tris susitikimus.

Susitikimą kiek sėkmingiau pradėjo prancūzai, kurie prabėgus 2 minutes buvo priekyje (5:2), tačiau po minutės E. Mockevičius pirmą kartą žalgiriečius išvedė į priekį – 9:8. Įpusėjus kėliniui rezultatas dar buvo lygus (18:18), tačiau tada INSEP komanda ketvirtį užbaigė spurtu 11:2 bei po pirmųjų dešimties žaidimo minučių turėjo solidų 9 taškų pranašumą – 29:20.

Sėkmingos antrojo kėlinio pradžios dėka lietuviai sumažino atsilikimą iki 5 taškų (24:29), bet tuomet aikštės šeimininkai įmetė 7 taškus be atsako bei pirmą kartą šiame mače įgijo dviženklę persvarą – 36:24. Po A. Visocko paprašytos minutės pertraukėlės jaunieji žalgiriečiai atsigavo ir laimėję atkarpą 10:0 beveik visiškai ištirpdė turėtą deficitą – 34:36. Vis tik INSEP komandai pavyko atlaikyti varžovų šturmą ir įpusėjus rungtynėms ji vis dar buvo priekyje – 44:38.

Po pertraukos INSEP krepšininkai vėl ėmė tvirtai kontroliuoti padėtį ir tolti nuo savo persekiotojų. Įpusėjus kėliniui jie pirmavo 8 taškais – 52:44. „Žalgiriui“ buvo pavykę šiek tiek priartėti (49:54), tačiau čia pat prancūzai vėl atstatė saugų pranašumą – 59:51. Ketvirčiui artėjant į pabaigą kauniečiams pavyko spurtuoti 9:0 bei po labai ilgos pertraukos persverti rungtynių svarstykles savo naudai – 60:59. Paskutinėmis sekundėmis H. Invernizzio dvitaškis paryžiečiams leido būti priekyje ir po trisdešimties žaidimo minučių – 61:60.

Lemiamas susitikimo kėlinys nesėkmingai prasidėjo „žaliesiems“. Prabėgus keturioms minutėms jų deficitas vėl grėsmingai išaugo – 67:75. Žalgiriečių padėtis negerėjo ir rungtynėms artėjant į pabaigą. Likus rungtyniauti 2 minutes INSEP pranašumas siekė jau 9 taškus – 79:70. „Žalgirio“ krepšininkams per likusį laiką atsitiesti nepavyko ir jie patyrė pirmąją nesėkmę turnyre – 82:89.

„Žalgiris“: Dovydas Redikas 23 (5 kld.), Edgaras Ulanovas 18, Vytenis Čižauskas ir Egidijus Mockevičius po 12, Rolandas Jakštas 10.

INSEP: Jeanas-Charlesas Livio 20, Hugo Invernizzio 19, Yannisas Morinas 15, Mathisas Keita 14 (8 rez. perd.).