Kauno „Žalgirio" jaunimo komanda sėkmingai startavo Eurolygos jaunimo turnyre Barselonoje ir be didesnio vargo rezultatu 73:46 (14:6, 18:17, 20:9, 21:14) įveikė metais vyresnę Kinijos komandą.

„Žalgirio„ dubleriai jau nuo rungtynių pradžios tvirtai kontroliavo rungtynių eigą bei daugiausiai aštriais prasiveržimais susikrovė septynių taškų pranašumą (9:2). Kinams susitikimo pirmosiomis minutėmis daugiausiai problemų kėlė šešis taškus iš eilės pelnęs Tauras Jogėla. Nors „Žalgirio“ ekipa pirmajame kėlinuke nepataikė nei vieno tolimo metimo, per pirmąsias dešimt minučių pademonstruota puiki gynyba leido lietuviams šiek tiek atitrūkti (14:6).

Kiek vėliau po taiklaus Vaido Karinausko dvitaškio „Žalgiris„ pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą (16:6). Įspusėjus antram ketvirčiui Kinijos komanda praėjo spausti kauniečius bei mažinti atotrūkį. Po taiklių Li Muhao baudos metimų komandas sužaidus 16 minučių skyrė 5 taškai (24:19). Sužaidus dar kelias minutes skirtumas ištirpo iki trijų (26:23). Visgi iki ilgosios pertraukos „Žalgiris“ vėl atstatė saugią persvarą ir po pirmos rungtynių pusės pirmavo 8 taškais (32:23).

Trečiajame kėlinuke Kinijos komandos gynyba visiškai subyrėjo ir per penkias minutes 14 taškų pelnę „Žalgirio" dubleriai pabėgo į priekį (46:28). Iki ketvirčio pabaigos lietuviai neatidavė iniciatyvos ir prieš prasidedant paskutiniajam kėlinukui pirmavo 20 taškų (52:32).

Per paskutines dešimt minučių kinai rimčiau prasipriešinti nesugebėjo ir neužilgo skirtumas tarp komandų tapo triuškinantis. Artėjant susitikimo pabaigai po T. Jogėlos metimo „Žalgiris" pirmavo rekordine 26 taškų persvara (65:39). Per likusį laiką Lietuvos klubas neišbarstė turimos persvaros ir užtikrintai laimėjo dvikovą (73:46).

Rytoj jaunieji „Žalgirio„ žaidėjai kovos su Belgrado „Crvena Zvezda“ ekipa.

„Žalgiris": T. Jogėla (11 atk. kam.) ir J. Tamulis - po 14, V. Kariniauskas 9, L. Lekavičius 8.

Kinija: Z. Xiaochuanas 12 (9 atk. kam.), J. Mingxinas ir Z. Xuhangas - po 9, W. Zhelinas 5.