Mokymų bendrovės „Grand Partners“ vyr. konsultantė Ieva Iacob sako, kad naršymo socialiniuose tinkluose problema vis labiau auga.
Pašnekovės tikinimu, jei kasdien socialinėje erdvėje praleidžiamas pusvalandis – nieko tokio, tačiau, jei laikas siekia 2 valandas, vertėtų susimąstyti.
Vis dėlto pašnekovė mano, kad nereikėtų darbdaviams riboti darbuotojų priėjimo prie socialinių tinklų. Jos teigimu, tai galima traktuoti kaip informacijos ar kūrybos šaltinį, o socialinių tinklų naudojimo problemą reikėtų spręsti keliais būdais.
„Daugelį problemų išsprendžia toks dalykas kaip bendravimas. Kai bendraujama su darbuotoju, kalbamasi, kur yra problema, reikalingas dialogo palaikymas. Aš manau, kad būtų galima nusistatyti bendras taisykles ir skatinti jų laikytis“, – „Žinių radijo“ laidoje „Atviras pokalbis“ sako specialistė.
„Jeigu tai yra asmeninė problema, dažnai žmonėms padeda toks dalykas kaip žadintuvas. Paprastas žadintuvas. Jeigu sau leidi ten pabūti 10 min, kad neužsibūtum ilgiau, galima užsistatyti žadintuvą, kad šis pažadintų iš to užmigimo „Facebooke“, – pataria I. Iacob.