Pastarųjų savaičių vyriškio meniu: stipraus alaus butelis – pusryčiams, dar vienas – pietums, šiek tiek didesnis, 650 ml talpos – vakarienei. Norėdamas išvengti dehidratacijos Chrisas nuolat vartoja vandeniu praskiestas sultis, kitus skysčius, tačiau jo gėrimų sąraše nėra pieno, baltymų kokteilių. Vyrukas nuolat vartoja multivitaminus, jo būklę stebi gydytojas.
Chrisui alus – ne tik hobis, bet ir papildomas darbas. Tinklaraštyje TorontoBeerBlog.com jis nuolat rašo komentarus apie įvairiausias alaus rūšis. Svetainės populiarumas itin išaugo vyrui pradėjus maitintis vien alumi. O geria Chrisas vokišką alų, vieną iš stipriausių pasaulyje. Šio alaus sudėtyje yra pakankamai maistinių medžiagų, padedančių vyrui išgyventi. Įdomu, kad Chrisas yra anglikonas, o jo alaus atsargos buvo pašventintos kunigo.
Nors, kaip sako Chrisas, jis jaučiasi taip, lyg būtų tik pradėjęs šį išbandymą, ilgiau nei numatytų 40 dienų jį tęsti nerekomenduojama. Tai gali tapti žaidimu su mirtimi. Vyrą vėliau pradės kankinti nuolatiniai alkio priepuoliai, psichinis nuovargis, kūną ims krėsti šaltis, galop ištiks mirtis.
O ar teko girdėti, kad tokia alaus dieta iš tiesų senovėje buvusi Gavėnios tradicija? Kaip pasakoja legenda, XVII a. pradžioje Bavarijos vienuoliai laikydavosi panašios dietos. Galop jie pradėjo baimintis, kad alus yra per stiprus ir ekstravagantiškas gėrimas Gavėnios laikotarpiui, tad nusiuntė statinaitę gėrimo į Vatikaną Popiežiui įvertinti. Kol statinaitė nukeliavo iki Romos, joje buvęs alus prarūgo, tapo bjauraus skonio. Tad kaip manote, ką nusprendė Popiežius?