• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

(papildyta 14:53) Iki šiol bendrovėms „Akropolis Group“ ir „Akropolis LT“ vadovavusią Jolantą Bivainytę keičia Elena Aleknevičienė ir Renata Jakubčionienė.

(papildyta 14:53) Iki šiol bendrovėms „Akropolis Group“ ir „Akropolis LT“ vadovavusią Jolantą Bivainytę keičia Elena Aleknevičienė ir Renata Jakubčionienė.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

E. Aleknevičienė, iki šiol dirbusi bendrovėje "Vilniaus prekyba" vidaus audito direktore, paskirta „Akropolis Group“, UAB direktore ir valdybos pirmininke.

REKLAMA

„Akropolis LT“, UAB Nuomos skyriaus vadove dirbusi R. Jakubčionienė paskirta šios bendrovės, valdančios prekybos ir pramogų centrus "Akropolis" Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose, direktore.

„Akropolio“ grupei priklauso prekybos ir pramogų centrai "Akropolis" Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose, žemės sklypai Vilniuje, Kaune, Latvijos sostinėje Rygoje, Estijos mieste Narvoje ir Bulgarijos sostinėje Sofijoje.

REKLAMA
REKLAMA

J. Bivainytė paskirta UAB Vilniaus prekyba" direktore. Šiose pareigose ji pakeis Dianą Dominienę, kuri ir toliau lieka uždarosios akcinės bendrovės "Vilniaus prekyba" valdybos pirmininke.

Nuo 2004 m. UAB "Vilniaus prekyba" direktore ir valdybos pirmininke dirbanti D. Dominienė kovo mėnesį taps Liuksemburgo įmonės „Agile Finance“ S.A direktore.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Vienai didžiausių Lietuvos bendrovių „VP grupė“ ir jos vadovams teks aiškintis teisėjams – Floridoje (JAV) gyvenantis buvęs „VP grupės“ dešimtuko partneris Julius Numavičius kreipėsi į teismą ir prašė iš „VP grupės“ valdybos pirmininko ir prezidento Nerijaus Numavičiaus priteisti beveik 30 mln. litų bei pripažinti, kad nepagrįstai buvo perleistos akcijos už 415 mln. litų.

REKLAMA

----------

DELFI šaltiniai atskleidė, kad JAV milijonieriaus ieškinį turtingiausiam Lietuvos verslininkui gavęs Vilniaus apygardos teismas pritaikė laikinąsias apsaugos priemones ir areštavo N. Numavičiui bei "VP grupė" nuosavybės teise priklausantį nekilnojamąjį/kilnojamąjį turtą bei turtines teises už 29 mln. 821 tūkst. litų.

Jeigu tokio turto nebūtų rasta, teismas leido areštuoti pinigines lėšas, tačiau neuždraudė mokėti atlyginimų darbuotojams.

REKLAMA

Teismas taip pat uždraudė areštuotą turtą parduoti, įkeisti ar kitais būdais perleisti tretiesiems asmenims.

DELFI šaltinių teigimu, ieškinyje J. Numavičius siekia įrodyti, kad "VP grupė" ir N. Numavičius sudarė apsimestinius sandorius, kai dar 2010-ųjų kovą buvo sudarytos bendrovių "M. M. M. Projektai", "VP grupė", "EVA grupė", AKSO, RYT, "Peronas" akcijų dovanojimo sutartys.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

J. Numavičius teigia, kad šios dovanojimo sutartys buvo sudarytos siekiant pridengti N. Numavičiaus, Vladislovo Numavičiaus ir J. Numavičiaus susitarimą dėl turto perdavimo V. Numavičiui (jis yra J. Numavičiaus tėvas) laikinajam neatlygintinam valdymui.

JAV milijonierius įsitikinęs, kad dėl šių sutarčių naudą patyrė N. Numavičius - esą valdant perleistas akcijas N. Numavičius gavo daugiau kaip 115 mln. eurų pajamų.

REKLAMA

J. Numavičius siekia, kad teismas sutartis pripažintų negaliojančiomis ir taikytų restituciją natūra arba piniginiu ekvivalentu.

Galimai apsimestinius sandorius bandantis užginčyti J. Numavičius taip pat prašo priteisti 100 tūkst. litų neturtinės žalos atlyginimą.

J. Numavičius vadinamąjį VP dešimtuką paliko po nesėkmingo "Leo LT" projekto 2009 m.

 

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų